UKIUK oraz UKIUK x TLC SUPER-HACK
Tylko dwa, najbardziej nowoczesne i spektakularne modele zostały wprowadzone do serii ECCO Tannery Hack. Obydwa z nich to damskie buty, w sportowym stylu stworzone na wzór mukluka. Oprócz własnego, zmodernizowanego modelu ECCO UKIUK, powstało również wydanie specjalne, stworzone we współpracy z duńską marką obuwia rzemieślniczego, The Last Conspiracy. Nazwa UKIUK x TLC SUPER-HACKświetnie odzwierciedla eksperymentalny charakter buta.Wraz z nadchodzącą zimą nie musimy rezygnować ze stylowego wyglądu. Dzięki specjalnie do tego modelu opracowanej skórze nubukowej możemy nosić wygodne, modne i przede wszystkim ciepłe buty całą zimę. Wytrzymała i chwytliwa podeszwa sprawia, że możemy bezpiecznie poruszać się po śniegu czy lodzie i wciąż czuć się komfortowo. Wraz z resztą butów z serii Tannery Hack, te modele marki ECCO charakteryzują się doskonałością i innowacją. Każdy z nich został stworzony poprzez eksperymentowanie z najwyższej jakości skórą i podeszwą Dynamic Comfort Platform, w celu produkcji butów wyróżniających się nowoczesnością, jakością i naśladujących nieustanny, naturalny ruch, dzięki skórzanej wkładce „Shameless Comfort”.

Zanim duńska filozofia “hygge” zawładnęła całym światem, Skandynawowie stworzyli but, który zapewni im komfort i wygodę podczas najmroźniejszych zim. Teraz postępy w technologii obuwniczej dają szansę tworzenia jeszcze bardziej wyjątkowych śnieżnych butów i taki właśnie jest model ECCO UKIUK.

Wnętrze buta wyścielone jest owczą skórą i wełną, które chronią przed zimnem, a jednocześnie zapewniają przyjemne uczucie komfortu podczas noszenia. Dodatkową miękkość i wygodę zapewnia podeszwa pokryta owczą skórą. Pośród różnych technologii to właśnie FLUIDFORM® direct-injection została użyta przy stworzeniu tego buta. Zapewnia ona bezpośrednie łączenie cholewki z podeszwą przy pomocy poliuretanu, który zapewnia amortyzację i ochronę stopy.

Nowości znajdziecie na: https://pl.ecco.com/pl-PL/Search/product/5638549981/ECCO-UKIUK a po całą kolekcję zapraszamy do salonów ECCO i na pl.ecco.com .

 

O marce ECCO
ECCO jest światowym liderem wśród marek obuwniczych łączącym styl i komfort. Firma zbudowała swój sukces na designie, skórze wysokiej jakości oraz innowacyjnej technologii. Założona w 1963 roku marka ECCO jest jednym z największych producentów obuwia na świecie, który czuwa i zarządza każdym etapem produkcji skóry, butów czy sprzedaży detalicznej. ECCO należy także do największych producentów wysokiej jakości skóry – zdaniem klientów jest wiodącą marką luksusową na skalę światową. Dzisiaj buty i akcesoria ECCO są sprzedawane w 88 krajach w 3 060 sklepach oraz 14 000 punktów sprzedaży na całym świecie. Firma prowadzona przez rodzinę zatrudnia obecnie 19 800 pracowników na świecie. ecco.com