Dzieci współczesności

Jesteśmy dziećmi technologii i mnóstwa nawyków nie umiemy się pozbyć. Dbamy o to, aby jak najczęściej odpoczywać i korzystać z chwil relaksu. Coraz chętniej korzystamy z zabiegów SPA, basenów, saun z pełną świadomością ich dobroczynnych właściwości i pozytywnego wpływu nie tylko na nasze ciało, ale przede wszystkim duszę. Teoretycznie, saunowanie to zabieg relaksujący, służący wyciszeniu i odprężeniu. Ulubiona muzyka, przyćmione światło, zapach olejków aromatycznych… Cudownie, a ty jednak odczuwasz podskórny dyskomfort. Drażni cię brak zegarka, niewystarczające światło, denerwuje, że nie widzisz klepsydry i nie wiesz, ile piasku już opadło. Dlaczego tak się dzieje?

Stres braku kontroli

Mamy świadomość przemijania, czujemy, że każda chwila nam umyka, żyjemy szybko, intensywnie pracujemy. Poranek błyskawicznie przechodzi w południe i wiemy, że musimy wszystko dokładnie zaplanować, aby zdążyć, zanim zastanie nas wieczór. Uczymy się organizować nasz czas i panować nad naturą, jesteśmy dziećmi cywilizacji. Nie uciekniemy przed tym, a co więcej nie mamy potrzeby uciekać. Tylko dyscyplina i samokontrola pozwalają nam osiągnąć w życiu sukces i budować postęp naszego świata. Współczesna sauna to doskonały przykład okiełznania przez nas natury i wykorzystanie jej sił dla naszego dobra. Opanowaliśmy świetnie przekształcanie stanu skupienia wody i nauczyliśmy nasze ciała podnoszenia i obniżania w nich temperatury. Czujemy, że możemy wszystko kontrolować, dlatego brak drobiazgów: dodatkowego światła i możliwości odmierzania czasu, tak bardzo nas frustruje.

Panuj nad czasem

Nie walcz ze swoimi potrzebami. Pobyt w saunie ma być dla Ciebie przyjemnością, a spędzanie w niej czasu ma kojarzyć ci się dobrze. Musisz mieć pełen komfort i jeśli czujesz, że niewyraźnie widzisz swoją klepsydrę, nerwowo podnosisz się z ławki, aby na nią zerknąć i nie jesteś w stanie się zrelaksować, przestań z tym walczyć. Po prostu zainstaluj w swojej saunie klepsydrę LUGAAH z innowacyjnym podświetleniem. Drobiazgi naprawdę mają znaczenie, a w tym przypadku mogą poprawić twój komfort. LUGAAH to podświetlany modułem LED zegar piaskowy, wykonany przez polską firmę i objęty patentem. Dzięki niemu odzyskasz pełną kontrolę, klepsydra odliczy za Ciebie czas, a ty uspokoisz się i wyciszysz, obserwując widoczny wyraźnie spadający piasek. Zachwyci cię wykonanie tego drobiazgu, w którym najnowsza technologia, innowacyjne materiały i egzotyka afrykańskiego drewna abachi spotkały się i zostały wykrojone precyzyjnym cięciem lasera.