Catering dietetyczny

Wbrew pozorom ten trudny czas możesz obrócić na swoją korzyść. To bardzo dobry moment, abyś przekonał się do cateringu dietetycznego. Co to za rodzaj usługi?
Catering dietetyczny to zestaw posiłków przygotowany pod okiem specjalistów w dziedzinie żywienia, dostarczany pod wskazany przez klienta adres. Czym wyróżnia się idealny catering dietetyczny, zwany również dietą pudełkową?
Przed ostatecznym ustaleniem jadłospisu, z klientem przeprowadzany jest wywiad na temat jego preferencji kulinarnych, stylu życia, alergii, czy przewlekłych chorób. Na podstawie zdobytych informacji komponowana jest dieta składająca się (najczęściej) z pięciu posiłków.

Na wynos poproszę!

W Twoim mieście na pewno są lokale, do których uczęszczałeś regularnie przed pandemią, aby zjeść coś smacznego. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nadal mógł próbować dań przygotowywanych w Twojej ulubionej restauracji. Różnica polega na tym, że zjesz je w domu. Zamawianie jedzenia na wynos niesie za sobą sporo korzyści. Oto niektóre z nich:

• szybka dostawa – lokale dbają o to, aby jedzenie było dostarczane do adresata w krótkim czasie. Obecnie bardzo mocno rozwinęła się działalność firm dostawczych;

• brak konieczności wychodzenia z domu – nie musisz opuszczać własnego mieszkania, aby zjeść obiad. Wybierasz restaurację, z której chcesz zamówić posiłek, dzwonisz i zamawiasz;

• brak konieczności robienia rezerwacji – niektóre restauracje cieszą się tak dużym powodzeniem, że wymagane jest zarezerwowanie stolika ze znacznym wyprzedzeniem. W tej sytuacji omijasz ten punkt.