Za każdą silną marką stoi kobieta, która jest wrażliwa, ma chwile zwątpienia, napotykała w życiu na wiele przeszkód, mimo to, dzięki determinacji i wierze we własne możliwości stała się liderką. To właśnie o takich kobietach opowiada najnowsza książka w ramach projektu Kwiat Kobiecej Przedsiębiorczości.

Kobieta. Pamiętniki liderek” to zbiór felietonów zawierających wyznania i refleksje kobiet, które pomimo trudności konsekwentnie dążyły do wyznaczonego celu. To ich historie dostarczą wielu wzruszeń, ale także podniosą na duchu, zmotywują i pomogą poczuć, że z każdej, nawet tej najtrudniejszej sytuacji, może znaleźć się wyjście. O ile tylko, nie przestaniemy wierzyć w siebie i dążyć do celu.

Jeśli chciałabyś opowiedzieć własną historię i podzielić się emocjami, które towarzyszyły Ci nie tylko w najtrudniejszych momentach życia, ale również w tych przełomowych, koniecznie zostań jedną z bohaterek zbioru felietonów „Kobieta. Pamiętniki liderek

Jeśli chcesz odpowiedzieć na pytanie:

– jak poradziłam sobie z traumą, żałobą, rozstaniem, chorobą i nie straciłam motywacji i wiary w siebie?
– jak celebruję swoje sukcesy i czy umiem się nimi chwalić?
– czy umiem prosić o pomoc i kto zapewnia mi poczucie bezpieczeństwa?
– jak radzę sobie z podejmowaniem trudnych decyzji?
– w jaki sposób uporałaś się przed paraliżującym lękiem przed wystąpieniami publicznymi?
– kto podał Ci pomocną dłoń, kiedy najbardziej tego potrzebowałaś?
– co zaburzyło Twoje poczucie wartości, a co je umocniło?

Powinnaś wiedzieć, że jesteś wyjątkowa i wyjątkowa jest droga, którą przebyłaś. Powinnaś wiedzieć, że wydarzenia, emocje i ludzie, których poznałaś mogą stać się inspiracją również dla innych kobiet, które dziś podobnie jak Ty kiedyś, potrzebują wsparcia. Zapewne każda z nas niejednokrotnie płakała, chciała się poddać, miała wrażenie, że nie podoła. Mimo to, znalazła sposób, by ruszyć z miejsca, odnalazła w sobie siłę i determinację i dziś może stać się inspiracją dla wielu innych kobiet.

Udział w zbiorze felietonów „Kobieta. Pamiętniki liderek” to:
– możliwość zaprezentowania marki osobistej i dotarcia do szerszego grona odbiorców,
– ciekawa forma promocji w social mediach,
– wyjątkowa przeprawa przez własne emocje.

Felietony ukażą się  w formie e-booka oraz audiobooka.

Koszt udziału w projekcie to 100 zł.

Szczegóły: https://kwiatkobiecejprzedsiebiorczosci.pl/produkt/ebook-udzial/