Sofa może być królową salonu, która zdominuje wnętrze oryginalną formą i kolorem, albo stać się nowoczesnym, eleganckim meblem, którego prostota i minimalistyczne wzornictwo wkomponuje się harmonijnie w przestrzeń salonu, dodając mu subtelnej elegancji. Polski producent nowoczesnych mebli, w tym szalenie popularnych systemów modułowych, daje ogromne możliwości podczas aranżacji wnętrza. Zestawiając ze sobą różne elementy danego systemu modułowego można skonfigurować małą sofę, wygodny narożnik w kształcie L lub dużą, nowoczesną kanapę w kształcie U. Tylko od inwencji projektanta zależy, jakie wymiary i dodatkowe funkcje będzie miał zestaw wypoczynkowy.

Gala Collezione współpracuje z partnerami z wielu biur projektowych, przeprowadzając szkolenia dla architektów wnętrz i doradzając pod kątem zastosowania poszczególnych modeli. W ramach stałej współpracy oferuje m.in.: atrakcyjne systemy współpracy, modele 3D, katalogi produktów, dostęp do zdjęć aranżacyjnych, czy próbniki tkanin.

W dniach 15-17 (czwartek- sobota) września 2022 r., w Autoryzowanym Salonie Firmowym w Szczecinie w Galerii Top Shopping, specjaliści Gala Collezione będą do dyspozycji architektów, odpowiadając na pytania związane z poszczególnymi modelami, prezentując funkcje mebli i możliwości ich personalizacji.

W programie eventu:

– Gala Collezione inspiruje… czyli kilka słów o polskiej marce meblowej o globalnym zasięgu;

– Prezentacja nowości oraz hitów sprzedaży Gala Collezione 2022/2023, czyli jak dopasować wypoczynek dla Klienta – kilka praktycznych tipów i rad od ekspertów;

– Selekcja trendowa tkanin;

– Współpraca marketingowa oraz korzyści w ramach autorskiego Programu Architekt;

– Szybkie wyceny;

Miejsce: Salon Autoryzowany Gala Collezione, Galeria Top Shopping

Ul. Hangarowa 13, Szczecin

Termin: 15 do 17 września, godz: 10:00-20:00.

Umówienie z doradcą na konkretny termin: do 14 września na adres: projektanci@galameble.com

www.GalaMeble.com