Długa na pięć metrów smart taśma LED Wi-Fi Tapo L930-5 pozwala zmieniać kolory w pełnej palecie barw RGB. Nowością w tym modelu są osobne, dedykowane diody koloru białego, które emitują jasne światło. Dzięki temu, taśma Tapo L930-5 jest wszechstronna i może służyć różnym celom oświetleniowym. Diody białe i kolorowe mogą świecić niezależnie od siebie. Taśma zamieni balkony, tarasy czy ogródki w klimatyczne, nastrojowe, wręcz baśniowe miejsca. Dostosowując ustawienia można uzyskać miękkie, przezroczyste światło, efekt delikatnego blasku czy też dyskotekową feerię barw. Za pomocą planowania harmonogramów i ustawień timera łatwo można skontrolować sposób i częstotliwość zmiany kolorów i sprawić, by światła pulsowały w rytm muzyki. Dzięki opcji zapisu ulubionych konfiguracji można wracać do nich w dowolnym momencie.

Podobnie jak w przypadku żarówek z oferty TP-Link, także Tapo L930-5 może symulować obecność mieszkańców w domu, aby odstraszyć nieproszonych gości.

Instalacja taśmy LED jest bardzo prosta. Elastyczność produktu sprawia, że można zamontować go niemal wszędzie – w namiocie, na ogrodowych meblach, poręczach, szybach, gałęziach drzew. Wystarczy przyciąć go do dowolnej długości i przymocować. Zamontowana na zewnątrz taśma nie musi być usuwana w razie niesprzyjających warunków pogodowych, np. padającego deszczu czy też śniegu. Ani wilgoć, ani wysokie czy niskie temperatury jej nie zaszkodzą. Zastosowana technologicznie zaawansowana specjalna powłoka PU chroni diody i ułatwia ich konserwację.

By korzystać z taśmy i cieszyć się efektowną feerią barw nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń. Wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi w domu i pobrać darmową aplikację TP-Link Tapo. Produkt może być również sterowany za pomocą głosu dzięki integracji z Apple HomeKit, Asystentem Google lub Amazon Alexa.

Więcej informacji na temat taśmy Tapo L930-5 dostępnych jest na stronie internetowej. Produkt jest dostępny w sprzedaży w cenie ok. 240 zł. Objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.