Podczas lata orzeźwienie najchętniej czerpiemy z darów natury – słodkich i soczystych owoców. W Costa Coffee zostały one przemienione w trio pysznych, koktajlowych kompozycji – Smoothie Tropikalne, Rajskie oraz Egzotyczne, przeniosą nas w wakacyjne miejsca i dostarczą nam niesamowitych smakowych wrażeń.

Potrójny powód do relaksu

Czasami charakterystyczne smaki mają moc przenoszenia nas w nowe miejsca. Smoothie Tropikalne już po pierwszym łyku na myśl przywodzi gorące tereny Azji. Niezwykłe połączenie kuszącej pikanterii kurkumy oraz imbiru z soczystymi owocami w postaci mango, ananasa oraz  banana, tworzy niezwykły smakowy balans, który pobudzi nasze podniebienie. Całość dopełniają baobab i siemię lniane, tworząc satysfakcjonującą całość.

Głęboko błękitne Smoothie Rajskie swój charakterystyczny kolor czerpie z bogatej w białko niebieskiej spiruliny. Ten wykorzystywany od pokoleń dodatek został sparowany z dobrze nam znanymi wakacyjnymi owocami – połączeniem ananasa z kokosem, a także orzeźwiającymi nutami mięty i limonki. Tę kompozycję uzupełnia dojrzałe awokado, które sprawia, że smoothie ma niepowtarzalną, kremową konsystencję.

Trzecim dostępnym w nowej ofercie iście owocowym napojem jest Smoothie Egzotyczne o soczystym, czerwonym kolorze. Łączy ono w sobie smak czterech owoców, które pozwolą nam choć na chwilę oderwać się od codzienności. Mango dostarcza lekkiej kwaskowości, która pysznie współgra z subtelną słodyczą banana oraz smoczego owocu. Paletę smaków uzupełnia limonka, która dodaje napojowi niepowtarzalnej świeżości i potęguje uczucie orzeźwienia. Tych kompozycji po prostu trzeba spróbować!

Słońce na wynos

Trzy orzeźwiające Smoothies, a także cała plejada innych, pysznych oraz chłodnych i ożywczych produktów czeka na odkrycie w najbliższej kawiarni Costa Coffee lub poprzez aplikację UberEats.