Od pewnych czynności w kuchni zwyczajnie nie da się uciec. Codziennie przygotowujemy tu posiłki dla całej rodziny i po dobrym obiedzie zostaje sterta naczyń do zmywania i resztki, które powinny trafić do odpowiednich pojemników. Jak dobrać zestaw perfekcyjnie dopasowany do naszej kuchni? Comitor ma już na to sposób. W asortymencie firmy, specjalizującej się w wyposażaniu kuchni premium, znajdziemy teraz nowy koncept BLANCO UNIT. W jego skład wchodzą idealnie dobrane komponenty takie jak baterie kuchenne, zlewozmywaki wraz z ułatwiającymi pracę akcesoriami oraz selektory odpadów. Dopasowane kształtem, rozmiarem i kolorem, nie tylko ułatwią nam pracę, ale stworzą atrakcyjną wizualnie i higieniczną przestrzeń, w której przyjemniej będzie nam gotować.  Spośród wielu dostępnych modeli bardzo łatwo uda się stworzyć pasujący do naszego wnętrza zestaw BLANCO UNIT.

Krok pierwszy – oszczędzamy wodę

Już jakiś czas temu zdaliśmy sobie sprawę, że mądre gospodarowanie wodą w kuchni po prostu się opłaca. Zaczęliśmy szukać nowoczesnych i ciekawych wzorniczo baterii, które posiadają mechanizmy ją oszczędzające. W asortymencie Comitor znajdziemy modele baterii kuchennych BLANCO z opcją filtrowania czy też z miarką odmierzającą ilość faktycznie potrzebnej wody.

Krok drugi  –  higieniczny zlewozmywak

W zlewozmywaku myjesz ręce, obierasz warzywa i czyścisz naczynia oraz sztućce. Zlewozmywaki BLANCO (wykonane z Silgranitu®, ceramiki czy też stali) w wielu wymiarach i kolorach, które pasują do Twojej baterii kuchennej jak i całej kuchni, ułatwią codzienne zmywanie i pozwolą zaoszczędzić czas, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej higieny. Dodatkowo możemy do każdego zlewozmywaka dobrać poręczne akcesoria jak odsączarki, dozowniki czy deski do krojenia.

Krok trzeci – usuwanie resztek

Bez względu na to, czy korzystamy ze zmywarki, czy zmywamy ręcznie, zawsze pozbywajmy się wcześniej pozostałości po posiłkach. Resztki mogą zatkać zarówno odpływ w zlewie, jak i w zmywarce, powodując z czasem powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Dostępne w ofercie Comitor selektory kuchenne na śmieci BLANCO pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni i wyróżniają się możliwością indywidualnej konfiguracji. Ciekawym rozwiązaniem jest praktyczna półeczka z przegródkami montowana nad koszami (BLANCO Select Orga), co pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca. Selektory odpadów BLANCO są nie tylko estetycznie zaprojektowane, ale też pozwalają na rezygnację z wolnostojących koszy.

Nie ulega wątpliwości, że sprzęty dostępne w Comitor cechuje solidne wykonanie i różnorodność, nie tylko pod względem wielkości i kolorystyki,  ale także materiału z którego powstały. Z wielu dostępnych rozmiarów łatwo skomponować zestaw idealnie dopasowany do wielkości kuchni. Jeśli więc lubisz włożyć całą swoją pasję i miłość w jedzenie, które podajesz znajomym i rodzinie i wciąż zastanawiasz się jak poradzić sobie ze wszystkimi resztkami i bałaganem powstałym w trakcie gotowania, zainwestuj w BLANCO UNIT. Czyszczenie i utrzymanie porządku w kuchni stanie się łatwe, jak nigdy wcześniej.

Więcej na www.comitor.pl

FB: @Comitor

IG: @comitor.pl