Cieszące się już ponad trzydziestoletnią tradycją bolońskie targi CERSAIE należą do czołówki wydarzeń wyznaczających przyszłe trendy w aranżacji łazienek. Podczas ubiegłorocznej edycji, na 156 000 m2 powierzchni, innowacyjne produkty zaprezentowało 852 wystawców, z czego ponad 40% stanowiły firmy z zagranicy. Ekspozycje podziwiało z kolei 106 599 zwiedzających z 174 różnych krajów z całego świata. Jak zapowiadają organizatorzy, w tym roku Polskę reprezentować będzie siedem firm, wśród nich Radaway – polski producent kabin prysznicowych.

Udział w targach CERSAIE to dla polskich producentów niepowtarzalna okazja do tego, by na arenie międzynarodowej zaprezentować ofertę, nowości produktowe oraz wyjątkowe wzornictwo. Kabiny prysznicowe Radaway zadebiutowały na targach CERSAIE w ubiegłym roku i cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających. Nowości, które zaprezentowaliśmy, idealnie wpisały się w modę na minimalizm oraz personalizację wnętrz. Sukces ten chcielibyśmy powtórzyć podczas tegorocznej edycji. Uwagę odwiedzających z pewnością przykują nowe modele kabin prysznicowych, w tym seria Arta, która stanowi naszą odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Nie zabraknie nowoczesnego wzornictwa oraz rozwiązań pozwalających podkreślić indywidualny charakter kabiny – mówi Hanna Błaszak z firmy Radaway.

Podczas targów w Bolonii polski producent zaprezentuje kabiny ozdobione grafiką wykonaną przy pomocy laserowego grawerowania. Oryginalnym akcentem będzie jeden z projektów nagrodzonych w ramach konkursu „ASPiruj, kreuj, GRAweruj” organizowanego przez firmę Radaway we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi. Praca „Lustra”, której autorką jest studentka łódzkiej ASP, będzie stanowić motyw przewodni tegorocznego stoiska. Praca przedstawia autorską propozycję graweru w postaci geometrycznego wzoru, tworzącego iluzję wielowymiarowego obrazu 3D. Podczas targów nie zabranie także flagowych produktów marki – kabin walk-in Modo New, a także nowoczesnych serii, takich jak Idea, Euphoria, Essenza i Fuenta New.

Rozwiązania firmy Radaway będzie można oglądać w hali 30, na stoisku nr B22-C33.