Przedświąteczne zakupy to dobra okazja, aby pomyśleć o najbliższych nam osobach, sprawić im radość i wybrać prezenty, które będą dopasowane do ich osobowości. Gdzie można wybrać się na bezpieczne zakupy, znaleźć inspiracje i lokalne marki? Wszystkim, którzy starają się kupować świadomie, z pewnością przypadnie do gustu kameralny dom handlowy: MYSIA 3.

Przedmioty z duszą dla koneserów designu

Miłośnikom dobrego wzornictwa z pewnością przypadnie do gustu ozdobna ceramika czy designerskie dodatki. W salonie NAP czekają dodatki, które ucieszą wszystkich ceniących klasykę wzornictwa, ale także odrobinę wzorniczego szaleństwa. Z kolei ręcznie wykonane przedmioty można znaleźć na drugim piętrze w niedawno otwartym pop up store ceramiki Fenek.

Wielki powrót winyli

Nowością jest sklep ASFALT SHOP, prawdziwy raj dla melomanów i kolekcjonerów winyli. Można tu kupić zarówno używane, kolekcjonerskie wydania, jak i muzyczne nowości dla wszystkich, którzy najbardziej cenią dźwięk gramofonu. Poza płytami winylowymi, można tu również znaleźć kasety magnetofonowe, płyty CD, gramofony i wiele innych prezentów, które docenią miłośnicy muzyki. Siedziba sklepu znajduje się naprzeciwko Galerii Leica Camera na drugim piętrze.

Raj dla zmysłów

Poza pomysłami na prezenty, w domu handlowym można również znaleźć owoce i warzywa od Pana Warzywko. Na parterze, w miejscu, gdzie dawniej funkcjonowała kawiarnia Deli3, obecnie znajduje się sklep Owoce&warzywa, delikatesowy pop up, w którym na wszystkich czeka ogromna porcja witamin. W poszukiwaniu pomysłu na deser, warto udać się z kolei do cukierni Odette, w której nie brakuje świątecznych ciastek, które nie tylko świetnie smakują, ale także cieszą oczy. Szukając prezentu, który trafi w najbardziej wyrafinowane gusta, warto odwiedzić perfumerię Impressium, która przenosi do świata niszowych zapachów. Wszystkich wyznających zasadę less is more z pewnością docenią skandynawską prostotę od COS. Miłośnicy minimalizmu w japońskim wydaniu mogą znaleźć coś dla siebie w salonie MUJI.

Dom handlowy będzie dostępny dla odwiedzających również w styczniu 2021 z zachowaniem norm sanitarnych. MYSIA 3 jest miejscem przyjaznym psom. Na zakupy można wybrać się w towarzystwie ukochanego czworonoga.

Marki dostępne w przestrzeni MYSIA 3: COS, NAP, MUJI, Odette, ORSKA, Alba1913, Bynamesakke, Blask Store, SVOI, Rilke, perfumeria niszowa Impressium, Elementy, Balagan, Gloomy Sunday, Leica Store, 6×7 Leica Gallery Warszawa, Owoce&warzywa, ASFALT SHOP.

Więcej na: https://mysia3.pl/