Dzięki ave ART klienci Domoteki zyskali nowe miejsce inspiracji, które stanowi solidne wsparcie dla polskiego przemysłu i rodzimych projektantów. W transakcji pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Nowy salon ave ART, zajmujący powierzchnię 86 mkw., stawia na oryginalne wzornictwo, ponadczasową elegancję oraz najwyższy komfort. Można tego najlepiej doświadczyć, testując np. meble wypoczynkowe marki Nobonobo, której dyrektorem artystycznym oraz projektantem jest Tomek Rygalik – jeden z najbardziej cenionych na świecie polskich twórców.

Wraz z ave ART w Domotece debiutuje Nobonobo. Jako jedyni już mamy w sprzedaży najnowszą kolekcję, a także jedną z najszerszych w Warszawie ofert tej marki. Jesteśmy dumni, że możemy ją zaprezentować klientom Domoteki. Oprócz tego proponujemy meble drewniane Fondu Furniture, które cieszą się coraz większym uznaniem wśród architektów wnętrz. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem tej marki w stolicy. Oferujemy również meble Fameg, w tym szczególnie poszukiwane stoły, tkaniny i dywany Fargotex i Fargotex by Zień czy lustra marki Giera Design – mówi Agnieszka Ratyńska, właścicielka ave ART.

Marka ave ART jest laureatem prestiżowych konkursów branżowych, w tym trzykrotnie z rzędu „Orłów Meblarstwa”. Profesjonalni doradcy w salonie zapewniają kompleksową obsługę – od pomocy w wyborze przez transport aż po montaż produktów w domu klienta.

W Domotece stawiamy na różnorodność inspiracji, której wspólny mianownik stanowi najlepszy design. Cieszymy się, że wraz z nowym salonem ave ART możemy rozwinąć i wzmocnić portfolio polskich producentów, którzy coraz mocniej zaznaczają swoją pozycję zarówno w kraju, jak i za granicą – dodaje Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

Miłośnicy najlepszego polskiego wzornictwa mogą już korzystać z oferty ave ART w Domotece. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://domoteka.pl/sklep/ave-art/. Serdecznie zapraszamy!