Herbalife Nutrition wprowadza nową, limitowaną edycję Koktajlu odżywczego Formuła 1

 

Jest kilka sposobów na zatrzymanie letniej aury na dłużej, zwłaszcza w codziennym menu. Postaw na egzotyczne smaki, dzięki którym w okresie zbliżającej się jesieni przypomnisz sobie ciepłe, wakacyjne dni, które wprawią cię w dobry nastrój!

 

Choć kalendarzowe lato powoli się kończy, to możesz je zatrzymać na dłużej dzięki smakom egzotycznych owoców. Limitowana edycja odżywczego koktajlu Formuła 1 od Herbalife Nutrition to pyszne połączenie ananasa i kokosu, które jest niczym lato zamknięte w szklance.

 

Powrót do wakacyjnych dni z odżywczym koktajlem o zawartości wysokiej jakości białka sojowego to świetny sposób na energetyczny poranek.
Formuła 1, sprawdzająca się także w diecie wegańskiej[1], zawiera zbilansowaną kompozycję 26 witamin i składników mineralnych, w tym witaminę D, która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, oraz witaminę C przyczyniającą się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Wszystko to stanowi co najmniej 30% dziennej, referencyjnej wartości spożycia[2] witamin i składników mineralnych.

 

Koktajl Formuła 1 o smaku ananasowo-kokosowym może zastępować jeden lub dwa posiłki dziennie[3]. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które mają niewiele czasu w ciągu dnia, oraz tych, które szukają wsparcia w budowaniu masy mięśniowej[4].

 

Cena za opakowanie Koktajlu odżywczego Formuła 1 (21 porcji) z nowej edycji limitowanej to 211 zł.

Produkty Herbalife Nutrition można zamówić u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition.

 

Więcej informacji znajdziesz na www.herbalife.pl

[1] Przy przyrządzaniu ze wzbogaconym napojem sojowym lub Protein drink Mix Wegańskim i wodą.

[2] F1 – edycja limitowana zawiera 26 witamin i składników mineralnych po zmieszaniu z PDM Wegańskim i wodą lub mlekiem półtłustym.

[3] Dla kontroli masy ciała: Zastąpienie dwóch głównych posiłków dziennie w diecie niskokalorycznej.

środkami spożywczymi zastępującymi posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utracie wagi. Zastąp dwa posiłki dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz jeden inny zbilansowany posiłek.

* Dla zbilansowanego odżywiania i zachowania masy ciała: Zastąpienie jednego głównego posiłku.

dziennie w diecie niskokalorycznej środkiem spożywczym zastępującym posiłek, do kontroli masy ciała, pomaga w utrzymaniu masy ciała po jej utracie. Zastąp jeden posiłek dziennie smacznym koktajlem Formuła 1 i zjedz dwa inne zbilansowane posiłki..

[4] Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.