Nowe oddziały regionalne LeasingTeam Group są odpowiedzialne za sprzedaż usług i produktów w regionie Środkowo-Wschodnim (Łódź) oraz Zachodnim (Poznań i Bydgoszcz). Łódzki oddział LTG działa przy urokliwej, odrestaurowanej ulicy Grzegorza Piramowicza 4 w bliskiej odległości do Bramy Miasta i Dworca Łódź Fabryczna. „Wraz z zespołem pracującym w naszym oddziale jesteśmy do dyspozycji dla osób szukających pierwszej pracy bądź chcących zmienić swoje kwalifikacje. Pracę znajdzie u nas każdy. Oferujemy zatrudnienie przez LeasingTeam Group w branży logistycznej oraz produkcyjnej. Naszym głównym celem jest rozwój regionu poprzez intensywną promocję i sprzedaż usług grupy: outsourcingu procesów oraz usługi pracy tymczasowej. Obecnym i potencjalnym Klientom prezentować będziemy wszystkie usługi z portfolio LeasingTeam Group” – mówi Anna Ender, Dyrektor ds. Rozwoju Regionu Środkowo-Wschodniego LeasingTeam Group.

 

Oddział LTG w Bydgoszczy mieści się przy ulicy 3 maja 14, niedaleko od największego ronda w mieście – Ronda Jagiellonów. Oddział również realizuje projekty outsourcingowe w zakresie zatrudnienia wspierając firmy w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

 

 

LeasingTeam Group to jedna z największych w kraju grup spółek wyłącznie z polskim kapitałem, która działa w kluczowych obszarach HR. W ramach Grupy funkcjonuje 5 silnych, wyspecjalizowanych spółek:

 

 

  • LeasingTeam – praca tymczasowa, pozyskiwanie pracowników z zagranicy, obsługa kadrowo-płacowa (payroll),
  • LeasingTeam Outsourcing – outsourcing pracowniczy, outsourcing procesów i funkcji,
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, executive search (headhunting), outsourcing blue i white collar, doradztwo personalne, employer branding,
  • IT LeasingTeam – projekty rekrutacyjne w obszarze IT w ramach współpracy outsourcingowej,
  • CPC Consulting Group – ukierunkowana na transgraniczne delegowanie polskich pracowników fizycznych i technicznych oraz kadry niższego i średniego szczebla do Niemiec.

 

LeasingTeam Group wprowadziła na rynek nowy cyfrowy system kompleksowej obsługi procesów HR – platformę TalentPoint.