To już kolejny webinar OKK! design, nad którym mecenat objął Samsung. Spotkanie organizowane przez agencję OKK! PR rozpocznie się szkoleniem ekspertów marki na temat innowacyjnych technologii wykorzystywanych w lodówkach Samsung. Prezentację poprowadzą trenerzy produktowi: Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki.

Kuchnia 2.0

Nowe lodówki Samsung Grand+ zostały wyposażone w innowacyjne technologie, które pozwalają maksymalnie wykorzystać pojemność urządzenia i na dłużej zachować świeżość żywności. Modele z nowej linii Samsung Grand+ mają pojemność aż do 385 litrów dzięki technologii SpaceMax™. Tak duża przestrzeń w środku urządzenia nie oznacza jednak zwiększenia gabarytów lodówki. Rozmiar zewnętrzny pozostaje taki sam, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu izolacji, które umożliwia zmniejszenie grubości ścianek. Nowością jest komora zero Optimal Fresh+, którą można używać na dwa sposoby. W trybie pojedynczym ustawiamy jedną, stałą temperaturę. Wybierając tryb podwójny możemy wydzielić dwie strefy z różnym poziomem temperatur. Lewa część z niższą temperaturą stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa, z wyższą temperaturą jest idealna dla owoców i warzyw.

Na świeżość produktów ma także wpływ odpowiednia wilgotność. W tym wypadku z pomocą przyjdzie szuflada Humidity Fresh+, która zapaewnia specjalne warunki o wysokim poziomie wilgotności, aby warzywa i owoce pozostały dłużej świeże, nie tracąc wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku.

Rodzinne centrum dowodzenia i rozrywki

Flagowymi produktami Samsung jest rodzina lodówek Family Hub™. To urządzenia wyposażone w interaktywny wyświetlacz, umożliwiające połączenie z internetem, wysyłanie wiadomości czy tworzenie interaktywnych notatek dla pozostałych domowników. Codziennie rano na ekranie wyświetla się Morning Brief – m.in. informacje o pogodzie, przypomnienia dotyczące jedzenia oraz kalendarz, w którym można zapisać najważniejsze wydarzenia dla twojej rodziny. Ważną funkcją jest tu możliwość zdalnego monitorowania zawartości lodówki, na przykład w trakcie zakupów. Wbudowane wewnątrz lodówki aparaty robią wyraźne zdjęcia półek, dzięki czemu można monitorować zawartość lodówki z dowolnego miejsca. Na ekranie, podobnie jak na tablecie, można odtwarzać filmy, muzykę czy odnaleźć potrzebny przepis. Family Hub™ to także centrum zarządzania smart home. Możemy na jego ekranie sterować pracą innych urządzeń czy korzystać z videodomofonu.

Podczas webinaru trenerzy produktowi przedstawią najważniejsze technologie zastosowane w lodówkach Samsung.

Darmowa rejestracja na FB OKK! design

https://www.facebook.com/events/182510140242586

Więcej na http://okkdesign.pl  oraz https://www.samsung.com/pl/ .