KIDS&Co. – ogólnopolski operator przedszkoli komercyjnych, przybiurowcowych i firmowych uruchamia placówkę w nowoczesnym centrum biznesowo usługowym – Quattro Business Park. Przedszkole oraz żłobek zostaną otwarte już 1 września. Przygotowano w nich miejsca dla blisko 100 dzieci.

Trzecie placówka dołączyła do krakowskich punktów sieci zlokalizowanych w Enterprise Park na Starym Podgórzu oraz w Zabłocie Business Park. Nowo otwarte przedszkole oraz żłobek przeznaczone są dla blisko 100 dzieci – już od drugiego roku życia. Przestrzeń posiada nowoczesne, dobrze nasłonecznione i bezpiecznie urządzone sale. Sieć zapewnia również dostęp do komfortowego placu zabaw. Do dyspozycji rodziców będzie parking na terenie obiektu, który przez pierwsze 30 minut będzie bezpłatny.

Przedszkole na wyciągnięcie ręki

Przedszkole KIDS&Co. w krakowskim Quattro Business Park przy alei gen. Bora- Komorowskiego cały czas prowadzi zapisy. Do placówki swoje dzieci mogą zgłaszać rodzice pracujący w kompleksie biurowym bądź osoby prywatne, nie związane z obiektem.

Organizacja codzienności wokół miejsca zamieszkania i pracy jest bardzo istotna, dlatego nasze przedszkola znajdują się w okolicy osiedli, firm, a nawet bezpośrednio w biurowcach. Rozwijamy się w lokalizacjach, które zapewniają bliskość kompleksowej infrastruktury. Dzięki temu rodzice mają możliwość załatwienia wielu spraw – zarówno w kontekście prywatnym, jak i zawodowym – dosłownie w jednym miejscu – wyjaśnia Karina Trafna, prezes sieci KIDS&Co.

Placówki w Enterprise Park i Zabłocie Business Park już od chwili uruchomienia zapisów cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród osób z niedalekich kompleksów mieszkalnych, jak i pracowników obydwu centrów biznesowych. Podobnie jest w przypadku placówki zlokalizowanej przy jednej z głównych arterii miasta, czyli w Quattro Business Park. To pokazuje, że bliskość przedszkola, zarówno od domu, jak i biura, znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie. I co ważniejsze – daje rodzicom poczcie komfortu psychicznego. Warto też pamiętać, że na przykład pracodawca może dofinansować czesne w przedszkolu dla dziecka pracownika, a to z kolei świetny argument rekrutacyjny – dodaje.

Unikalność wszystkich przedszkoli i żłobków KIDS&Co. opiera się na trzech filarach: dwujęzyczności, diecie makrobiotycznej oraz autorskim programie rozwoju umiejętności społecznych i inteligencji emocjonalnej opartym na elementach planu Daltońskiego.

KIDS&Co. z kolejnymi placówkami  

Przedszkole w krakowskim Quattro Business Park to kolejna placówka operatora KIDS&Co. w Polsce. Obecnie w kraju znajduje się 19 przedszkoli i żłobków sieci zarówno tych komercyjnych, jak i przybiurowcowych i firmowych. Placówki firmowe tworzone są ekskluzywnie dla pracowników danego przedsiębiorstwa i współfinansowane przez pracodawcę, tak aby z przedszkola mógł skorzystać każdy pracownik niezależnie od jego uposażenia. Z takiego rozwiązania skorzystały m.in. Fabryki Mebli „FORTE” w Suwałkach i Ostrowi Mazowieckiej oraz Infosys w Łodzi. Placówki przybiurowcowe powstają przy kompleksach biurowych i ich odbiorcami są przede wszystkim pracownicy tych biur, często wspierani przez pracodawców, dofinansowujących im tą usługę.

Krakowska placówka to trzecie przedszkole otwarte przez KIDS&Co. w województwie małopolskim. Z ofertą sieci można zapoznać się podczas regularnie organizowanych Dni Otwartych lub indywidualnych spotkań z dyrektorem przedszkola. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: Chcesz zapisać dziecko do przedszkola lub żłobka? — dwujęzyczne przedszkola KIDS&Co. (kids-co.pl).

We wrześniu KIDS&Co. uruchomi również nową placówkę w gdańskim centrum Alchemia II oraz w warszawskiej Elektrowni Powiśle.