Co mają wspólnego? Wysoką jakość, nowoczesny i ekstrawagancki kształt. Nie dziwi więc fakt, że wszystkie one zostały finalistami konkursu Dobry Wzór 2017.

 

Aranżacja mieszkania czy domu jest dla wielu Polaków sposobem na stworzenie własnego – niepowtarzalnego miejsca. W stworzeniu nietuzinkowej łazienki z pomocą przychodzi SANPLAST SA. I to bez względu na to, czy jesteś zwolennikiem kąpieli w wannie (WTL(P)/FREE) czy tez  pod prysznicem (PT_ALTIIa). W końcu nowoczesność jest trendy!

 

Wanna trapezowa serii Free Line- WTL(P)/FREE to jedna z nowości wprowadzona niedawno do oferty SANPLAST SA. Jej walory estetyczne docenią szczególnie zwolennicy nowoczesnych wnętrz. Jej kształt i 45 cm głębokości jest gwarantem optymalnych warunków kąpieli. Wanna występuje w 4 wariantach kolorystycznych: białym EW, manhattan, pergamon, bahama beżowy – dzięki czemu może się wyróżniać nie tylko kształtem, ale i kolorem. Dostępna jest ona w wersji prawej i lewej i w standardzie jest kompletowana ze stelażem.

 

SANPLAST SA przygotował także coś dla zwolenników kąpieli pod prysznicem. Brodzik BTL(P)-M/SPACE i parawan PII/ALTIIa to produkty niemal idealne. Nietypowy kształt brodzika pozwala zaoszczędzić miejsca w łazience. Pozwala on stworzyć doskonałe miejsce prysznicowe dla każdego użytkownika czystej przyjemności. Szeroka gama wymiarowa parawanu PII/ALTIIa pozwala na jego zastosowanie w różnej wielkości łazienkach. Dodatkowo wyjątkowość swojego pomieszczenia kąpielowego można podkreślić wybierając 1 z 7 kolorów brodzika (biały EW, brązowy, szary, kamiennoszary, beż, jasnoszary, kremowy) czy też doposażając parawan w reling lub półkę z relingiem. Dodatkowym atutem parawanu  jest możliwość montażu wsporników zarówno, standardowo do ściany, jak i do sufitu. Oba produkty to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie otwartą przestrzeń i funkcjonalność.

Nietuzinkowy kształt i  nowoczesność rozwiązań zostało docenione przez jury konkursu Dobry Wzór 2017. Wśród 114 produktów, które trafiły do finału, az 3 konstrukcje należą do firmy SANPLAST SA. Laureatów poznamy 26 października