Duża różnorodność serii powoduje, że każdy z łatwością może znaleźć w niej kabinę w sam raz do swojej łazienki i na swoją kieszeń. Między innymi dlatego linia prostokątnych i kwadratowych kabin TX uzyskała 2. miejsce w Rankingu Dobry Produkt magazynu Łazienka.

 

Ideą rankingu przeprowadzanego na łamach „Łazienki” od 2005 roku jest wyłonienie produktów sprzedających się najlepiej w danych grupach asortymentowych. Zwycięskie produkty są wyłaniane na podstawie danych sprzedaży kilkudziesięciu reprezentatywnych punktów handlowych, ranking jest zatem w pełni obiektywny i dobrze oddaje realne zainteresowanie, jakim cieszą się wyróżnione produkty. Zaszczytne drugie miejsce kabin kwadratowych i prostokątnych TX marki Sanplast może cieszyć, ale nie dziwić jej projektantów – została ona stworzona z myślą o najlepszych walorach użytkowych przy zachowaniu przystępnej ceny. Dodajmy do tego atrakcyjne wzornictwo i wytrzymałość, a otrzymamy produkt, który chętnie wybierze zdecydowana większość klientów poszukujących solidnej kabiny na lata.

 

Niewątpliwym atutem linii TX jest duża różnorodność wymiarów. W serii znajdziemy głównie kabiny półokrągłe, kwadratowe i prostokątne, a nawet jedną pięciokątną, a każda z nich występuje w różnych wymiarach, aby w wyborze kabiny klientów nie ograniczała wielkość ich łazienki. Siła kabin TX polega na ich praktyczności, ale nie sposób pominąć też ich ponadczasowych walorów estetycznych. Wzornictwo serii wpisuje się w trendy łazienkowe, poprzez minimalistyczne chromowane elementy wykończenia oraz świetnie zachowane proporcje i łagodne linie. Kabiny z tej kolekcji łatwo odnajdują się zarówno w tradycyjnych jak i bardziej nowoczesnych wnętrzach a ich uniwersalny design sprawia, że ich wygląd nie znudzi się szybko. Produkty dostępne są zarówno w zestawach z brodzikiem, jak i jako osobny produkt. Dzięki czemu dopasujemy produkt do naszych indywidualnych potrzeb. Dodatkowe warianty wzornicze szkła (W0, Grey, CORA, W14) oraz różne kolory profili (biały EW, srebrny matowy, srebrny błyszczący) umożliwiają klientom zaprojektowanie swojej wymarzonej łazienki w każdym detalu. Nic dziwnego zatem, że tak chętnie wybierają linię TX!

 

„Linia produktów TX dostępnych za przystępną cenę została stworzona z myślą o wielbicielach kąpielowych przyjemności. Jest dedykowana osobom, dla których istotny jest komfort kąpieli, szeroki asortyment produktów ich dostępność, a także ponadczasowy design. Dlatego też jest to jedna z najbardziej rozbudowanych serii w asortymencie SANPLAST SA. Z pewnością każdy Klient znajdzie w niej coś dla siebie.” – podkreśla Robert Rachowski Produkt Manager Sanplast SA.