Kiedy pytamy ludzi, ile chcieliby zarabiać oraz czy ich obecne zarobki odzwierciedlają ich potrzeby czy aspiracje, zwykle otrzymujemy dwie różne kwoty: obecne wpływy i te na które naszym zdaniem zasługujemy. Ale czy rzeczywiście na nie zasługujemy?

Najważniejszą rzeczą, z której warto zdać sobie sprawę jest fakt, że to rynek nas wycenia i mówi ile jesteśmy warci – trzeba podjąć kilka odważnych decyzji, zmienić swoje podejście i zacząć pracować na to, żeby rynek wycenił nas na więcej. Takie przykłady udanych zmian prezentujemy na Klubie Bogatego Rentiera. Czy trzeba w tym celu prowadzić własną firmę? Niekoniecznie! Takie podejście jest możliwe nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla osób na etacie. Wystarczy odważyć się na inicjowanie rozwoju (finansowego), zwłaszcza w tym momentach, w których jesteśmy w najlepszej sytuacji, a także nieprzerwanie oszczędzać i inwestować, oszczędzać i inwestować…

Aby zacząć zarabiać więcej, zmian musisz zacząć szukać samodzielnie i świadomie. To Ty musisz je inicjować. Nie możesz robić dalej tego, co robiłeś do tej pory, jeśli nie miało to efektów. Dlatego ucz się praktycznie – od ludzi, którzy już raz przeszli to, co Ciebie czeka. Pracuj z tymi, którzy ten krok w swoim życiu już podjęli. I pamiętaj – 95% Twoich dochodów to wyłącznie Twoja praca i decyzja.

Decyzja o zmianach na początku może zaboleć, ale warto ją podjąć, aby po jakimś czasie zyskać pewność, stabilność i wygodę życia. Zadawaj się zatem z ludźmi, którzy już ten sukces osiągnęli i którzy mają już to, co Ty chciałbyś posiadać.

Na początku wiele osób w ogóle nie wierzy w siebie, nie wie co jest w stanie zrobić i zmienić – wiemy z doświadczeń członków Klubu Bogatego Rentiera, że wystarczy kilka wskazówek i trochę motywacji, aby zmienić bardzo wiele niewielkim nakładem pracy.

Ostatnią moja radą jest, abyś zawsze robił to co kochasz i to co sprawia Ci najwięcej satysfakcji – żebyś wreszcie dokopał się do tego, po co przyszedłeś na ten świat. Wtedy dopiero ten świat zaczyna grać na twoja muzykę i wszystko zaczyna się układać.

Po to zresztą również istnieje Klub Bogatego Rentiera – aby pomóc uczestnikom zadać sobie pytanie o najważniejsze wartości i cele w życiu i w ten sposób pomóc im osiągnąć szczęście – poprzez konkretne działania.

 

 

 

Kilka słów o mnie: Strategię inwestowania poznałem w Niemczech i Holandii. Już od ponad 30 lat edukuję i doradzam finansowo, a od 2011 r. prowadzę działania w Polsce, regularnie organizując spotkania.

W moim szkoleniu „Zostań rentierem ze stabilnym dochodem!” zorganizowanym w 2021 wzięło udział ponad 10.000 osób. Podczas szkoleń daję wiedzę i konkretne rozwiązania, które można natychmiast zastosować i ruszyć do przodu.

Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera. W jego ramach, bezpłatnie, dwa razy w roku, na całodziennym spotkaniu mentoruję i wspieram w dojściu do celu tych, którzy korzystają z poleconych rozwiązań. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które podjęły decyzje, o mądrym i skutecznym poszerzaniu swojego kapitału, przynoszącego regularne pasywne zyski przez lata. Dzięki Klubowi edukuję ich dalej, aby dotarli do założonego CELU.

 

Kontakt dla mediów:

Paulina Piziorska

p.piziorska@agencjafaceit.pl

882-700-133