Niezależnie od tego czy chcesz znowu zmieścić się w cekinową sukienkę na świąteczne przyjęcie, czy dotrzymać terminów przed przerwą świąteczną, mamy coś dla Ciebie. Co więcej, pomożemy Ci też odprężyć się po świętowaniu!

Cicha noc z Jabra Advanced ANC™

Jabra Elite 85t

To z pewnością jeden z najlepszych prezentów o niewielkich rozmiarach jaki można znaleźć pod choinką (no prawie)… Słuchawki Jabra Elite 85t to zdecydowanie niezbędny punkt na świątecznej liście życzeń każdego melomana. Te zupełnie nowe słuchawki douszne z technologią Jabra Advanced ANC™ oferują najwyższej klasy redukcję szumów.

Dzięki półotwartej konstrukcji należą do najwygodniejszych słuchawek dousznych, jakie kiedykolwiek wypróbujesz. Ponieważ eliminowany jest dźwięk własnych kroków czy żucia, można słuchać i rozmawiać bez izolującego efektu „zatyczek do uszu”.

Możliwości technologii Jabra Advanced ANC™ nie ograniczają się tylko do jej włączania i wyłączania. Podwójnym suwakiem można ustawić funkcje ANC i podsłuchiwania (HearThrough) w dowolnym zakresie, dzięki czemu możesz decydować, czy chcesz słyszeć otoczenie, czy też się od niego odizolować.

Technologia 6-mikrofonów zlokalizowanych wewnątrz i na zewnątrz słuchawek oraz ulepszona ochrona przed szumem wiatru sprawiają, że wyraźne rozmowy można prowadzić wszędzie. Nic już nie przeszkodzi Ci w złożeniu świątecznych życzeń bliskim.

12-milimetrowe przetworniki w słuchawkach Jabra Elite 85t emitują donośny dźwięk z mocnymi basami, a brzmienie audio można personalizować. Słuchawki działają na baterii nawet przez 5,5 godziny z włączoną funkcją ANC lub do 25 godzin przy użyciu etui ładującego z włączoną funkcją ANC i do 31 godzin z wyłączoną.

Trening, że ho ho!

Jabra Elite Active 75t

Jeśli potrzebujesz spalić kalorie po świątecznym ucztowaniu i wybrać się na szybki jogging albo chcesz się wymigać od przygotowań do kolacji, słuchawki Jabra Elite Active 75t będą doskonałym towarzyszem w Twoim treningu.

Są one piękne i wygodne, a dzięki optymalnemu kształtowi i rozmiarowi należą do najbardziej komfortowych słuchawek dousznych na rynku. Świetne dopasowanie zapewnia też najwyższej klasy izolację hałasu, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na muzyce lub rozmowach. Elite Active 75t są teraz dostępne do kupienia z funkcją aktywnej redukcji szumów (ANC) w standardzie, a obecni właściciele Elite Active 75t mają możliwość uaktualnienia do ANC poprzez bezpłatną aktualizację oprogramowania za pomocą aplikacji Jabra Sound +. W razie potrzeby, jeśli chcesz usłyszeć co się dzieje, możesz użyć funkcji HearThrough, która umożliwia podsłuchiwanie otoczenia podczas noszenia Jabra Elite Active 75t.

Te słuchawki douszne są odporne na kurz i pot, a ich bateria wystarcza na nawet 28 godzin działania — dzięki temu jeśli Twój pobyt poza domem się przedłuży, nadal będą Ci towarzyszyć świąteczne melodie.

Kolorowe warianty prawdziwie bezprzewodowych i wodoodpornych słuchawek dousznych Jabra Elite Active 75t: Mint (miętowy), Sienna, Navy (granatowy), Copper Black (miedzianoczarny), Grey (szary) i Titanium Black (tytanowoczarny) ubarwią grudniową szarówkę.

Zamiast sałatki przygotowujesz raporty?

Jabra Speak 750

Należysz do tych pechowców, którzy muszą pracować do samej Wigilii? Jabra Speak 750 możesz zabrać bezpośrednio z rozmowy konferencyjnej na świąteczną kolację, minimalizując spóźnienie!

Ten wysokiej klasy przenośny zestaw głośnomówiący z pełnym duplexem, jest przeznaczony do użytku biznesowego i osobistego. Dzięki temu umożliwia bezproblemowe przełączenie się z rozmów na słuchanie muzyki. Wystarczy połączyć się z internetowym serwisem muzycznym albo kolekcją muzyki w telefonie, by uprzyjemnić sobie czas dźwiękami o jakości Hi-Fi (na przykład Michaela Buble).

Speak 750 nie jest ograniczony tylko do jednego urządzenia, ponieważ można sparować się z maksymalnie ośmioma urządzeniami i łączyć się z dwoma jednocześnie. Jest również certyfikowany dla Microsoft Teams, więc nie ma wymówki, aby nie pochwalić się swoim ulubionym świątecznym prezentem podczas rozmowy wideo. Jakość połączeń jest niezwykle wysoka, co docenisz zarówno podczas połączeń służbowych, jak i tych osobistych. Mikrofon dookólny zbiera dźwięk w zakresie 360º, co powoduje, że rozmówcy zawsze słyszą Twój krystalicznie czysty głos. Przydaje się to w biurze, ale też wtedy, gdy nie możesz być z rodziną w Święta — moc tego dźwięku skraca odległości i możecie poczuć, że jesteście blisko siebie.

Przenieś się do zimowej krainy czarów

Jabra Elite 45h

Kiedy chcesz się zrelaksować po kolacji z filiżanką gorącej czekolady, te słuchawki to idealne rozwiązanie. Ich eleganckiemu wzornictwu towarzyszą cztery kolory (Titanium Black, Black, Gold Beige, Navy i Copper Black – Amazon Edition), dlatego możesz się odprężyć we własnym stylu.

Słuchawki te działają na baterii nawet przez 50 godzin, dlatego brak energii nie zakłóci Twojego odpoczynku, a dzięki lekkiemu pałąkowi na głowę i miękkim, owalnym nausznikom będzie on też niezwykle komfortowy. Słuchawki te mają funkcję ultraszybkiego 15- minutowego ładowania — można ich używać nawet przez 10 godzin. Co więcej, są dostępne w konkurencyjnej cenie zaledwie 399 zł.

Słuchawki Jabra Elite 45h gwarantują wciągające wrażenia dźwiękowe, które pomagają odizolować się nie tylko od codziennego, ale i świątecznego gwaru. Wystarczy je założyć, by szybko zapomnieć o dobrze znanych rodzinnych sprzeczkach o gry planszowe i dać się pochłonąć muzyce, podcastom czy audiobookom.