Podłącz swoje dyski NVMe SSD do dowolnego komputera

Nowa, przeprojektowana budowa EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 pozbawiona została prowadnic dyskowych, dzięki czemu mieści tacki dyskowe używane w produktach HP, Dell, Supermicro i innych. Taka funkcjonalność umożliwia szybszy i łatwiejszy dostęp do danych bez konieczności ich demontażu z tacy.

Dyski U.2/U.3 NVMe SSD cechują się wysokim parametrem IOPS, dużą pojemnością, zwiększoną żywotnością oraz systemami zabezpieczeń takimi jak ETEP czy PLP – możliwość ich użytkowania uzależniona jest jednak od posiadania w komputerze odpowiedniego interfejsu. Odpowiedzią na jego brak może być EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 – po prostu zadokuj dysk i wepnij kabel USB do komputera, aby uzyskać natychmiastowy dostęp do danych.

Profesjonaliści tworzący materiały video w rozdzielczości 12K przy użyciu kamery Blackmagic URSA Mini Pro 12K docenią możliwość szybkiego i łatwego dostępu do danych z dysku U.2/U.3 SSD

Najwyższa wydajność

Aby w pełni wykorzystać możliwości nośników U.2/U.3 PVIe NVMe SSD adapter EZ-Adapter Ex MB931U-1VB R1 wyposażony został w złącze USB 3.2 Gen 2 – umożliwia ono przesył danych z prędkościami do 10 Gb/s dając możliwość błyskawicznego kopiowania i przenoszenia dużych ilości danych. W zestawie znajduje się również zasilacz 12V, aby zapewnić wystarczający poziom zasilania pracującego nośnika U.2/U.3 SSD.

Otwarta kieszeń dyskowa umożliwia pasywne odprowadzanie nadmiaru ciepła.

Mały i przenośny

MB931U-1VB R1 został zaprojektowany z myślą o przenośności przy braku kompromisów na polu wydajności i trwałości. Obudowa wykonana z tworzywa ABS o zaokrąglonych krawędziach zabezpieczy pozostały sprzęt umieszczony w tej samej torbie. Niewielkie wymiary zewnętrzne produktu pozwalają na jego transport bez konieczności zajmowania dużej przestrzeni bagażowej.

Pełna kompatybilność

EZ-Adapter dostarczany jest z kablami USB C-C, USB C-Thunderbolt oraz USB C-A, dzięki czemu wspiera zarówno nowoczesne jak i starsze systemy. MB931U-1VB R1 jest zgodny ze standardem plug and play, jego użycie nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników.

Wskaźnik stanu LED

MB931U-1VB R1 posiada wbudowany wskaźnik stanu w formie diody LED – informuje on o podłączeniu oraz aktywności nośnika. Przesuwny włącznik zasilania pozwala na wyłączenie nieużywanego dysku SSD.

Więcej informacji można uzyskać na stronie producenta.