Podwarszawskie osiedle Garden Park wyprzedane, będzie kontynuacja

 

Stołeczny deweloper Kreator Dom Invest sprzedał już wszystkie segmenty z III i IV etapów inwestycji Garden Park w Babicach Nowych, graniczących z Bemowem. To komfortowe osiedle jest nie tylko świetnie skomunikowane z centrum i posiada doskonałą infrastrukturę, ale jest również bogate w okoliczne tereny zielone. Lada moment rozpocznie się sprzedaży V etapu.

 

Deweloper zaproponuje Klientom przemyślane rozwiązania architektoniczne, które z łatwością można podzielić na użytkową i prywatną, a także ogródek oraz balkon. Osiedle to nowoczesny i elegancki projekt renomowanej pracowni architektonicznej Beczak & Beczak. V etap inwestycji Garden Park obejmuje nowoczesne segmenty, które wyróżniają ekologiczne rozwiązania oraz ekskluzywne wykończenia, takie jak np.: instalacje pod montaż paneli fotowoltaicznych, panoramiczne, przesuwne i energooszczędne okna o wysokości 2,6 m2 czy ogrzewanie podłogowe.

 

Garden Park zlokalizowane jest na zachodzie Warszawy w pobliżu Puszczy Kampinoskiej – jednej z zielonych wizytówek województwa mazowieckiego, która nadaje niepowtarzalny klimat i pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, dostarczając im miejsca na rodzinną rozrywkę na świeżym powietrzu – od sportów, przez gry zespołowe oraz spacery szlakami turystycznymi i wycieczki ścieżkami rowerowymi.

 

 

  • Obserwujemy duże zainteresowanie terenami na zachodzie Warszawy. Jak pokazała pandemia, tzw. „zielone kolonie”, które zapewniają pełen komfort za przystępną cenę  są niezwykle popularne, co widać po efektach sprzedaży etapów III i IV Garden Park. Lada moment rozpoczniemy sprzedaż kolejnego V etapu, o który już dziś dostajemy wiele zapytań od Klientów – mówi Klaudia Siarkiewicz, Prezes Kreator Dom Invest. Deweloper ten jest liderem w obszarze Warszawy Zachodniej, a jego wyjątkowe realizacje cieszą się dużym uznaniem i uzyskując liczne nagrody i wyróżnienia.

 

 

Lokalizacja inwestycji zapewnia również doskonałą infrastrukturę handlowo – usługową oferującą bliskość  m.in. sklepów i centrów handlowych, przedszkoli, szkół, żłobka czy placówek służby zdrowia i poczty. Szybki dojazd do trasy S8 sprawia, że okolica jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Warszawy, lotniskiem, a także w niedalekiej przyszłości z II linią metra. Obecnie dojazd do Pałacu Kultury w sercu Warszawy zajmuje tylko ok. 20 minut.

 

Więcej informacji na temat realizacji inwestora można znaleźć na stronie internetowej:  https://kreatordom.pl/