Zmiana koloru ścian w pomieszczeniu jest stosunkowo łatwym zadaniem, nie należy jednak zapominać o odpowiednim przygotowaniu ich powierzchni. Może to oznaczać konieczność wykonania pewnych napraw, takich jak likwidacja pęknięć w tynku. Stosując akryl Express z portfolio firmy Soudal, skutecznie usuniemy niedoskonałości i uzyskamy znacznie lepszy efekt przemalowania ścian. Co istotne, akryl ten pozwoli nam na bardzo szybkie przeprowadzenie prac związanych z odświeżeniem wnętrza, ponieważ dzięki innowacyjnej formule daje się obrabiać i malować już po 10 minutach od momentu aplikacji.

Akryl Express firmy Soudal cechuje się perfekcyjną przyczepnością do większości powierzchni porowatych. Jest powszechnie wykorzystywany do maskowania rys i szpar w betonie, murze, tynku i drewnie, spoinowania płyt kartonowo-gipsowych w technologii suchej zabudowy, wypełniania szczelin przy listwach ościeżnicowych, parapetach i panelach, a także do fugowania połączeń budowlanych o niewielkiej ruchomości. Ponadto nie zawiera rozpuszczalników, jest bezwonny i całkowicie bezpieczny dla materiałów dekoracyjnych.

Z pomocą akrylu Express firmy Soudal szybko i skutecznie pozbędziemy się rys i pęknięć z powierzchni ścian, a co za tym idzie – odpowiednio przygotujemy je do malowania.