Teraz z dumą prezentuje się także w łazienkach w postaci funkcjonalnego detalu – nowego modelu przycisku spłukującego do WC TECEloop.

Wszechstronny „twardziel”

Beton to niezwykle wdzięczny materiał – o szerokim zastosowaniu w aranżacji wnętrz. Swój uniwersalny charakter prezentuje na wiele sposobów. Pojawia się na ścianach, na posadzkach, w formie dekoracji, mebli, lamp czy ceramiki sanitarnej. Zachwyca surowością, szczerą estetyką, minimalizmem. Jeszcze do niedawna kojarzony był wyłącznie z wnętrzami urządzonymi w stylu loftowym oraz industrialnym. Z czasem ocieplił swój wizerunek i zaczął być zestawiany z miękkimi formami, naturalnymi materiałami oraz przytulnymi barwami. Odnalazł się w wielu stylistykach i wprowadził do wnętrz niepowtarzalny, a zarazem tonujący urok.

Ascetyczny LOOK

Potencjał aranżacyjny tego wszechstronnego materiału został doceniony przez projektantów marki TECE. Efektem ich pracy jest nowy przycisk spłukujący do WC TECEloop wykonany z lekkiego betonu. Prosta, klasyczna forma płytki koresponduje z owalnymi klawiszami dostępnymi w dziewięciu wariantach, w tym biel, złoto, chrom i czerń – także w wykończeniu matowym i z połyskiem. Dzięki modułowości systemowej przycisk możemy spersonalizować i dopasować do kolorystyki oraz stylu łazienki.

TECEloop wykonany z lekkiego betonu to propozycja stworzona nie tylko z myślą o loftowych łazienkach. Dedykowany jest także nowoczesnym, minimalistycznym pomieszczeniom sanitarnym oraz wnętrzom, których aranżacja oparta jest o naturalne materiały i motywy. Tworzy zgrany duet ze stonowaną, chłodną bazą, a w zestawieniu z ciepłem drewna wymownie prezentuje swój surowy charakter oraz unikalną strukturę powierzchni.

Dzięki specjalnej impregnacji przycisk jest odporny na wilgoć oraz zarysowania, a także łatwy w utrzymaniu w czystości. Oferuje także dwie opcje montażu – montaż tradycyjny, tj. natynkowy, oraz w sposób zlicowany z powierzchnią ściany – za pomocą dodatkowej ramki.

TECEloop lekki beton stanowi uzupełnienie serii przycisków, wśród których znajdziemy także modele: dąb, kamień łupkowy, biały marmur, szkło – w wielu wariantach kolorystycznych.

Wymiary: 220 x 150 mm