„Złota promocja” w inwestycji Nowa 5 Dzielnica w Krakowie – sztabki złota do zakupu mieszkania

Z początkiem grudnia startuje akcja specjalna dla nabywców mieszkań w krakowskiej inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Jej organizatorem jest Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., jedyny komplementariusz dewelopera, a zarazem notowana na GPW firma budowlana z ponad 50-letnim doświadczeniem rynkowym. Każdy, kto zakupi jeden z 24 dwupokojowych lokali z miejscem parkingowym, objętych „Złotą promocją”, w prezencie otrzyma dwie sztabki 24-karatowego złota (najwyższej próby – Au 999,9) o łącznej wadze 100 gramów, których producentem jest wiodąca polska mennica. Deweloper chce w ten sposób zaoferować klientom możliwość zainwestowania w dwa najbezpieczniejsze obecnie sektory – nieruchomości oraz złoto. 

 

Akcja potrwa od 1 grudnia do końca roku. Promocją objęte są 24 dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 37,33 m2 do 50,47 m2 w budynku B4. Przy zawarciu umowy rezerwacyjnej na wybrany lokal klient otrzyma certyfikat gwarantujący przy przeniesieniu własności mieszkania prezent w postaci dwóch sztabek najczystszego złota o masie 50 gramów każda.

 

Przy zakupie mieszkania dwupokojowego klient dostanie w prezencie dwie sztabki złota o łącznej wartości ok. 23 000 zł, a podatek od transakcji bierze na siebie organizator promocji. Zdecydowaliśmy się na złoto, ponieważ w tym trudnym czasie chcemy zaoferować klientom aż dwie najstabilniejsze obecnie metody ulokowania kapitału. Ceny mieszkań są odporne nawet na kryzys związany z pandemią, natomiast kurs złota w ujęciu ogólnym wzrasta nieprzerwanie. Na tych inwestycjach praktycznie nie można stracić – powiedział Artur Karczykowski, Dyrektor Marketingu inwestycji Nowa 5 Dzielnica.

 

Budowa osiedla Nowa 5 Dzielnica na krakowskiej dzielnicy Krowodrza rozpoczęła się w 2017 roku. Klientom oddano już 1300 lokali, a budowa każdego z mieszczących je 9 budynków została ukończona przed planowanym terminem. Inwestycja liczyć będzie łącznie 1433 mieszkania. Apartamenty z budynku B4, objętego promocją, będą oddawane Klientom w III kwartale 2021 r. W I kwartale 2022 r. zostanie natomiast przekazanych 109 lokali z budynku B6, których sprzedaż wystartuje wkrótce.

 

***

Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna to firma budowlana powstała w 1968 r., notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 r. Spółka jest uczestnikiem indeksów giełdowych WIG, WIG-Plus i WIG-Poland oraz subindeksu WIG-budownictwo. CNT jest jedynym komplementariuszem dewelopera, więc odpowiada bez ograniczeń za jego zobowiązania, a jednocześnie będąc profesjonalną spółką budowlaną nadzoruje swoimi zasobami realizację całej inwestycji.

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa, u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej. Osiedle położone jest w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego