Apple Music od teraz dostępne w aplikacji Badoo

Nie możesz znaleźć słów, aby opisać to, co czujesz? Wyraź to dzięki muzyce!


31 sierpnia 2022, Warszawa:
Podobny gust muzyczny może być świetnym pretekstem do rozpoczęcia rozmowy w aplikacji randkowej. Aby pomóc randkowiczom w dzieleniu się swoją ulubioną muzyką z dopasowanymi osobami, Badoo udostępniło nową funkcję “Wyślij piosenkę”. Użytkownicy mogą od teraz przesyłać swoje ulubione kawałki innym osobom poprzez Apple Music, aby dzielić się muzyką i tworzyć wartościowe relacje.

Z kolei użytkownicy aplikacji, którzy nie posiadają subskrypcji w Apple Music, mogą wysyłać i odbierać 30-sekundowe fragmenty utworów, lub skorzystać ze specjalnej oferty dla użytkowników Badoo, polegającej na 2-miesięcznym darmowym dostępie do serwisu muzycznego. Aplikacja randkowa w ten sposób umożliwia randkowiczom przeniesienie wirtualnych relacji na nowy poziom i wspólne odkrywanie nowej muzyki.

Nie wiesz, jaką piosenkę podesłać dopasowanej osobie? Poniżej znajdziesz kilka polecanych playlist serwisu Apple Music, które pomogą dobrze zacząć rozmowę:

Olivia Yu, Wiceprezes ds. globalnych partnerstw w Badoo dodaje: “Nasi użytkownicy uwielbiają wyrażać każdy aspekt swojej osobowości, by nawiązywać autentyczne i wartościowe kontakty. Dostępność Apple Music w aplikacji Badoo to nowy sposób dla naszych użytkowników, aby mogli pokazać, kim są, dzielić się tym, co kochają i znaleźć wspólne zainteresowania oraz budować na nich relacje.”

Badoo jest dostępne na iOS pod linkiem, gdzie obecni i nowi członkowie mogą korzystać z 2 miesięcy Apple Music za darmo.