ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Το ενδεχόμενο να κρεμάσει τα γάντια του σκέφτεται ο Κρίστιαν Αμπιάτι, αν φύγει από την Μίλαν. Όπως δήλωσε ο Ιταλός, είναι στην ομάδα για να την……

Μετά την Μίλαν… το τέλος ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Σκέφτεται να κρεμάσει τα γάντια του ο Κριστιάν Αμπιάτι

Το ενδεχόμενο να κρεμάσει τα γάντια του σκέφτεται ο Κρίστιαν Αμπιάτι, αν φύγει από την Μίλαν. Όπως δήλωσε ο Ιταλός, είναι στην ομάδα για να την βοηθήσει, αλλά γνωρίζει ότι δεν θα είναι για πάντα η πρώτη επιλογή.

«Είναι προφανές ότι όσο πλησιάζεις στα 37 σου γενέθλια οι τραυματισμοί γίνονται όλο και πιο συχνοί», ήταν τα πρώτα λόγια του.

«Ωστόσο, παραμένω στην ομάδα με διάθεση για οτιδήποτε. Είναι άδικο να πω ότι θα είμαι η πρώτη επιλογή για πάντα, αλλά όταν η Μίλαν πει να σταματήσω, θα σταματήσω. Αν δεν υπογράψω για ανανέωση, τότε πιθανώς θα αποσυρθώ», τόνισε ο 36χρονος.

Ο ιταλός πορτιέρο όμως μίλησε και για τον διάδοχό του. Είπε λοιπόν για τον δεύτερο τερματοφύλακα της ομάδας, Γκάμπριελ Φερέιρα: «Ο Γκάμπριελ πρέπει να μεγαλώσει. Κάνει αρκετά λάθη, αλλά αυτό γίνεται γιατί θέλει να εντυπωσιάσει».

«Ο Περίν; Τα πάει καλά, αλλά είναι μικρός και υπάρχει πίεση εδώ», απάντησε σε ερώτηση αν ο γκολκίπερ της Τζένοα γίνει ενδεχόμενη μεταγραφή.

Ο ίδιος συμπλήρωσε: «Το να είσαι τερματοφύλακας στην Μίλαν είναι σκληρό, αλλά εγώ για παράδειγμα, δεν άκουγα τις αποδοκιμασίες. Για την ακρίβεια, με βοήθησαν να προχωρήσω».

Πηγή: Sport-fm.gr

ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Όλες οι αθλητικές μεταδόσεις στο Novasports

Αναλυτικά το πρόγραμμα ως τις 29 Σεπ Τεμβρίου

Πλούσιο θα είναι το θέμα που θα απολαύσουν οι συνδρομητές της Nova από σήμερα μέχρι και τις 29 Σεπ Τεμβρίου.

Ακολουθεί το πρόγραμμα των ζωντανών αθλητικών μεταδόσεων από τα Κανάλια Novasports και Eurosport.

Σήμερα

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Sunrisers – Wolves (Eurosport 2)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:35 Champions Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

21:45 UEFA Champions League: Μίλαν-Σέλτικ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μπαρτσελόνα-Αγιαξ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 UEFA Champions League: Μαρσέιγ-Αρσεναλ (Novasports 3)

21:45 UEFA Champions League: Τσέλσι-Βασιλεία (Novasports 7)

23:45 Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19-09-13

04:00 Ποδόσφαιρο – Champions League Ασίας: Προημιτελικά 2ος γύρος, Σεούλ – Αλ Αχλί (Eurosport 2)

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Ρωσία – Ιαπωνία (Eurosport 2)

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Βραζιλία – Ιράν (Eurosport 2)

10:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 4η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: Διαδρομή 5, Machynlleth – Caerphilly (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Europa League Live! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)

20:00 UEFA Europa League-Βαλένθια-Σουόνσι (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 UEFA Europa League: Μακάμπι-ΑΠΟΕΛ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 UEFA Europa League: Φρανκφούρτη-Μπορντό (Novasports 3)

20:00 UEFA Europa League: Φιορεντίνα-Π.Φερέιρα(Novasports 7)

22:05 UEFA Europa League: Απόλλων Λεμεσού-Τράμπζον σπορ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μπέτις-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:05 UEFA Europa League: Μακάμπι Χάιφα-Αλκμααρ (Novasports 3)

22:05 UEFA Europa League: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Διαχείριση απαιτήσεων Τότεναμ-Τρόμσο (Novasports 7)

00:00 Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Ταϊτή – Η.Α.Ε (Eurosport 2)

09:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων(Eurosport 2)

10:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Σαγκάη (Eurosport 2)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: 5η μέρα, Ιδιωτικοί Ντετέκτιβ Ζακυνθινός Γραφεία Ιδιωτικών Ερευνών Αθήνα Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

15:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 6η διαδρομή, Sidmouth – Haytor (Eurosport 2)

17:30 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Sunrisers Hyderbad – Otago Volts (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πυγμαχία – „Bigger’s Better”: Bigger’s Better (Eurosport & Eurosport HD)

22:00 Πυγμαχία – „Bigger’s Better”: Κατηγορία Βαρέων Βαρών (Eurosport & Eurosport HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD))

21-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Όμιλοι, Ακτή Ελεφαντοστού – Ρωσία (Eurosport 2)

09:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: Προκριματικός γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Australian Football: Προκριματικά τελικών (Eurosport 2)

10:15 Snooker – Shanghai Masters: Ημιτελικά, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρί: HS140, Αλμάτι – Καζακστάν (Eurosport & Eurosport HD)

13:00 Ποδόσφαιρο – Ιαπωνικό Πρωτάθλημα: Ντετέκτιβ Ζακυνθινός Προστασία Πολίτη – Καταναλωτή Yokohama F Marinos – Shimizu S Pulse (Eurosport 2)

14:45 Snooker – Shanghai Masters: Ημιτελικά, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: Αστέρας Τρ.-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 7η διαδρομή, Epsom – Guild Ford (Eurosport 2)

18:00 Ουκρανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σαχτάρ-Βόρσκλα (Novasports 3)

18:00 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Rajasthan Royals – Mumbai Indians (Eurosport 2)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Ατρόμητος- Απόλλων (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟ-ΟΦΗ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 Ιππασία: Global Champions Tour (Eurosport & Eurosport HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 American Football – NCAA Big Ten: Penn State – Kent State (Eurosport 2)

22-09-13

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, ΗΠΑ – Ταϊτή (Eurosport 2)

08:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 19ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 20ος γύρος, Ντετεκτιβ Αθηνα Θεσσαλονικη Βολος Ζακυνθινος™ Ιδιωτικοι Ερευνητες Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού: 20ος γύρος, Ιαπωνία (Eurosport & Eurosport HD)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση ομίλων, Ελ Σαλβαδόρ – Ολλανδία (Eurosport 2)

10:15 Snooker – Shanghai Masters: Τελικός, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

10:30 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρι: HS106 Γυναίκες, Αλμάτι – Καζακστάν (Eurosport 2)

12:00 Τοξοβολία – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τελικός Ομαδικού, Παρίσι (Eurosport 2)

12:30 Αγώνες αυτοκινήτων Blancpain Endurance: Γερμανία (Novasports 7)

12:30 Ελεύθερα Άλματα – Θερινό Γκραν Πρί: HS140, Αλμάτι – Καζακστάν (Eurosport & Eurosport HD)

14:30 Snooker – Shanghai Masters: Τελικός, Σαγκάη (Eurosport & Eurosport HD)

14:30 Βρετανικό Πρωτάθλημα Superbike: 1η κούρσα (Eurosport 2)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου: Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports 3)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Πλατανιάς (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Τοξοβολία – Παγκόσμιο Κύπελλο: Τελικοί, Παρίσι (Eurosport 2)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Ποδηλασία – Γύρος της Βρετανίας: 8η διαδρομή (Eurosport & Eurosport HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠΝτετέκτιβ Ιδιωτικοί Ερευνητές : Παρενόχληση Εργοτέλης-Πανιώνιος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Λεβαδειακός- ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Πανθρακικός- Βέροια (Novasports 4)

18:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Προστασία της Πνευματικής Ιδιοκτησίας Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport 2)

20:00 Αμερικάνικο Πρωτάθλημα Μπέιζμπολ MLB: Γιάνκις-Τζάιαντς (Novasports 7)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Παναιτωλικός-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport 2)

22:00 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Εστουντιάντες-Χιμνάσια (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αντοχής: Ώστιν, ΗΠΑ (Eurosport & Eurosport HD)

23-09-13

03:15 Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Αρχ.Τζούνιορς-Μπόκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

08:00 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση ομίλων, Ρωσία – Παραγουάη (Eurosport 2)

09:30 Beach Soccer – Παγκόσμιο Κύπελλο: Φάση Ομίλων, Βραζιλία – Σενεγάλη (Eurosport & Eurosport HD)

17:30 Κρίκετ – Champions League Twenty20: Φάση Ομίλων, Mumbai – Indians (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League ΟΠΑΠ: Skoda Ξάνθη-Αρης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

24-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 3)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 7)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 3)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Play Offs (Novasports 7)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

25-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Α’ Προημιτελικός (Novasports 3)

18:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Β’ Προημιτελικός (Novasports 7)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Γ’ Προημιτελικός (Novasports 3)

21:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Δ’ Προημιτελικός (Novasports 7)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

26-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

27-09-13

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Η Ώρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-09-13

16:00 Super League ΟΠΑΠ: ΑΕΛ Καλλονής-Ατρόμητος (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: ΤΣΣΚΑ-ΠΑΟ (Novasports Highlights)

16:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: A’ Hμιτελικός (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Βέροια-Εργοτέλης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Μακάμπι Χ.-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports Highlights)

19:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: B’ Hμιτελικός (Novasports 3)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Πανιώνιος-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα Σάββατο! (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:20 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

29-09-13

11:00 Αγώνες αυτοκινήτων FIA GT Ισπανία Δοκιμαστικά (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

15:00 Αγώνες αυτοκινήτων FIA GT Ισπανία Κύριος Αγώνας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 TBC Football League 2 ΟΠΑΠ: ΑΕΚ-Θύελλα Ραφήνας (Novasports 4)

16:00 Super League ΟΠΑΠ: Αρης-Παναιτωλικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Μικρός Τελικός (Novasports Highlights)

16:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Μικρός Τελικός (Novasports 7)

17:00 Παίζουμε Ελλάδα! Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΟΦΗ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: Aπόλλων-Λεβαδειακός (Novasports 3)

18:15 Super League ΟΠΑΠ: ΠΑΣ Γιάννινα-Skoda Ξάνθη (Novasports 4)

19:00 Μπάσκετ Gomelsky Cup 2013: Τελικός (Novasports Highlights)

19:00 Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών: Τελικός (Novasports 7)

20:30 Super League ΟΠΑΠ: Για να ξέρετε Παναιτωλικός-ΟΣΦΠ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Παίζουμε Ελλάδα! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

00:10 TBC Αργεντίνικο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

Δεν τελείωσε το θέαμα…

Το Europa League έχει αποδείξει τα τελευταία χρόνια πως είναι μία απρόβλεπτη διοργάνωση

Μετά το «ορεκτικό» και το «κυρίως πιάτο» του Champions League ακολουθεί το «επιδόρπιο» του Europa League.

Η κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση μας άφησε τις καλύτερες υποσχέσεις για καλή ποδοσφαιρική χρονιά, όμως τα τελευταία χρόνια έχουμε παρακολουθήσει σπουδαίες αναμετρήσεις και στον δεύτερο τη τάξει θεσμό της UEFA.

Κάτι ανάλογο περιμένουμε να συμβεί και στην πρεμιέρα του Europa League, αφού υπάρχουν αρκετές ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, όπου περιμένουμε να γίνουν «μάχες» για τις πρώτες συγκομιδές βαθμών.

Εκτός του αγώνα του ΠΑΟΚ, το ελληνικό και «ασπρόμαυρο» ενδιαφέρον θα είναι στο άλλο ματς του ομίλου ανάμεσα στη Μακάμπι Χάιφα και την Άλκμααρ.

Από εκεί και πέρα, οι κυπριακοί σύλλογοι – ο ΑΠΟΕΛ και ο Απόλλων Λεμεσού – έχουν δύσκολες «αποστολές» απέναντι σε Μακάμπι Τελ Αβίβ και Τραμπζονσπόρ.

Ενδιαφέρον, επίσης, έχουν ο αγώνας της Βαλένθια, η οποία υποδέχεται την Σουόνσι, το παιχνίδι της Φιορεντίνα με την Πάσος Φερέιρα, η αναμέτρηση της Άιντραχτ Φρανκφούρτης με την Μπορντό και το Μπέτις-Λιόν, το οποίο θα μπορούσε κάλλιστα να γίνει σε επίπεδο Champions League!

Αναλυτικά το πρόγραμμα

1ος όμιλος

Βαλένθια – Σουόνσι (20:00)

Σεν Γκάλεν – Κούμπαν Κράσνονταρ (20:00)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Κούμπαν Κράσνονταρ-Βαλένθια (22:05)

Σουόνσι-Σεν Γκάλεν (22:05)

2ος όμιλος

Ντιναμό Ζάγκρεμπ – Τσερνομόρετς (20:00)

Αϊντχόφεν – Λουντογκόρετς Ράζγκραντ (20:00)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Λουντογκόρετς Ράζγκραντ-Ντιναμό Ζάγκρεμπ (22:05)

Τσερνομόρετς-Αϊντχόφεν (22:05)

3ος όμιλος

Σάλτσμπουργκ – Έλφσμποργκ (20:00)

Σταντάρ Λιέγης – Έσμπιεργκ (20:00)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Έσμπιεργκ-Σάλτσμπουργκ (22:05)

Έλφσμποργκ-Σταντάρ Λιέγης (22:05)

4ος όμιλος

Ζούλτε Βάρεγκεμ – Γουίγκαν (20:00)

Μάριμπορ – Ρούμπιν Καζάν (20:00)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Ρούμπιν Καζάν-Ζούλτε Βάρεγκεμ (22:05)

Γουίγκαν-Μάριμπορ (22:05)

5ος όμιλος

Φιορεντίνα – Πάσος Φερέιρα (20:00)

Παντούρι – Ντνίπρο (20:00)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Ντνίπρο-Φιορεντίνα(22:05)

Πάσος Φερέιρα-Παντούρι(22:05)

6ος όμιλος

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπορντό (20:00)

Μακάμπι Τελ Αβίβ – ΑΠΟΕΛ (20:00)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

ΑΠΟΕΛ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (22:05)

Μπορντό-Μακάμπι Τελ Αβίβ (22:05)

7ος όμιλος

Ντιναμό Κιέβου – Γκενκ (22:05)

Τουν – Ραπίντ Βιέννης (22:05)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Ραπίντ Βιέννης-Ντιναμό Κιέβου (20:00)

Γκενκ-Τουν (20:00)

8ος όμιλος

Φράιμπουργκ – Σλόβαν Λίμπερετς (22:05)

Εστορίλ – Σεβίλλη (22:05)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Σεβίλλη-Φράιμπουργκ (20:00)

Σλόβαν Λίμπερετς-Εστορίλ (20:00)

9ος όμιλος

Μπέτις – Λιόν (22:05)

Γκιμαράες – Ριέκα (22:05)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Ριέκα-Μπέτις (20:00)

Λιόν-Γκιμαράες (20:00)

10ος όμιλος

Απόλλων Λεμεσού – Τραμπζονσπόρ (22:05)

Λάτσιο – Λέγκια Βαρσοβίας (22:05)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Λέγκια Βαρσοβίας- Απόλλων Λεμεσού (20:00)

Τραμπζονσπόρ-Λάτσιο (20:00)

11ος όμιλος

Σερίφ Τιρασπόλ- Ανζί (22:05)

Τότεναμ – Τρόμσο (22:05)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Ανζί-Τότεναμ (20:00)

Τρόμσο-Σερίφ Τιρασπόλ (20:00)

12ος όμιλος

ΠΑΟΚ – Σαχτέρ Καραγκάντι (22:05)

Μακάμπι Χάιφα – Αλκμάαρ (22:05)

Επόμενη αγωνιστική (03/10)

Άλκμααρ-ΠΑΟΚ (20:00)

Σαχτέρ Καραγκάντι-Μακάμπι Χάιφα (20:00)

Πηγή: sport-fm.gr

ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ

source: http://www.newsbeast.gr/sports/arthro/623154/meta-tin-milan-to-telos/




ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ…

Trendy Polska

Trendy Świat