Włoskie wina musujące z rodziny Martini wzbogaciły się o kolejny smak. Do już będących na polskim rynku Martini Asti i Martini Brut dołączyło z początkiem listopada półwytrawne różowe wino - Martini Rose.

Najwyższa jakość, wieloletnia tradycja produkcji oraz niesamowite podejście do życia, to tylko nieliczne argumenty przemawiające za idealnymi włoskimi winami musującymi z 
rodziny Martini. Te włoskie trunki są wręcz stworzone do celebrowania chwil.

Najmłodsze dziecko w rodzinie musujących win marki Martini, czyli półwytrawne Martini Rose o naturalnym i delikatnym aromacie bogatym w orzeźwiające akcenty cytrusowe z niuansami aromatów czarnego bzu oraz brzoskwini. Urzeka wykwintnym smakiem o przyjemnym kwaskowatym odcieniu. W ustach wykazuje delikatność słodycz oraz głębie przyjemności. Bukiet o pięknym różowym zabarwieniu i z lekkimi aromatami owoców. Swoją piękną łososiową barwę z brązowymi refleksami, wykwintnymi bąbelki zawdzięcza proporcjom użytych winogron.

Enrico Bernardo najlepszy somelier na świecie w 2007 roku tak opisał Martini Rose: 
"Głębia przyjemności o bardzo dobrze zbalansowanym smaku".

Wino idealne na aperitif, ale również świetnie pasuje do przekąsek i deserów. Owinięty różową tasiemką znakomicie nadaje się na prezent. 

Najlepiej podawać w temperaturze 6 - 8stC.