Karnawał to czas intensywnych spotkań towarzyskich wypełniony zimowymi balami, prywatkami i klubowymi szaleństwami. Trzy drinki na bazie whisky Ballantine’s Finest: Przestrzeń, Rytm i Perspektywa zostały stworzone z myślą o alternatywnych pomysłach w tym wyjątkowym czasie. Niech koktajlowe propozycje staną się inspiracją do zabawy z pasją i wyobraźnią!

Wybierając się na podbój klubowych parkietów warto zadbać o pomysłową oprawę alkoholową. Jeśli: lubisz życie tu i teraz, ale chcesz, aby codzienność nie była taka szara; nie jesteś buntownikiem, ale zawsze masz swoje zdanie; nie naśladujesz innych raczej starasz się znaleźć swój sposób dotarcia do celu – drinki Przestrzeń, Rytm i Perspektywa spełnią Twoje oczekiwania. Wystarczy poprosić barmana o przygotowanie wybranego drinka wymieniając niezbędne składniki ulubionego koktajlu - przygotowanie drinków na bazie whisky Ballantine’s Finest nie zajmie więcej niż pięć minut.

Jeśli jesteś organizatorem przyjęcia postaw na oryginalność i zaskocz zaproszonych gości nowymi pomysłami na karnawałowe koktajle. Nie musisz być profesjonalnym barmanem, wystarczy, że przygotujesz potrzebne składniki, shaker i lód a sukces karnawałowej prywatki gwarantowany. Orzeźwiające drinki Przestrzeń, Rytm i Perspektywa na bazie whisky Ballantine’s Finest to niebanalny sposób na urozmaicenie każdego przyjęcia!

Plan Ballantine’s – Twój najlepszy Plan na karnawał!

* * *
RYTM 
40 ml Ballantine’s Finest
1/4 Brzoskwini
4 listki Mięty
½ cytryny
15 ml syropu cukrowego (lub 2 łyżeczki cukru)
Lód: kruszony
Garnish: brzoskwinia i mięta

Brzoskwinie, mięte, cytrynę i cukier – ugnieść w szklance whisky, dodać kruszony lód i whisky – pomieszać, dopełnic szklankę kruszonem lodem.

PERSPEKTYWA
3 łyżeczki konfitury wiśniowej
150 ml soku pomarańczowego
40 ml Ballantine’s Finest
Lód: kostki
Garnish: czerwona pomarańcza, wisienka
Metoda: mieszany

PRZESTRZEŃ
40 ml Ballantine’s Finest
5 ml syropu cukrowego
20 ml soku jabłkowego (czysty, przeźroczysty, bez miąższu)
2 skórki z pomarańczy
Lód: kostki
Metoda: mieszany