W dzisiejszych czasach pary z dużą różnicą wiekową nie są niczym nadzwyczajnym. Jeszcze niedawno świat był zszokowany patrząc na związki Woody Allen z 35 lat młodszą Soon-Yi.
Jednak to się dzieło w tym roku to nikt by się tego nie spodziewał. Najpierw młoda Weronika Rosati zaczęła się spotykać z 68-letnim reżyserem Andrzejem Żuławskim. Para była nawet przyłapana na czułym pocałunku w galerii handlowej.
Za ich śladem poszedł 85-letni Andrzej Łapicki, który kilka tygodni temu poślubił dwudziestopięciolatkę. Kamila Łapicka poznała swojego świeżo upieczonego męża podczas wywiadu.
Parę różni aż 60 lat, jednak przekonują Nas, że są z sobą bardzo szczęśliwy. Na początku gdy pan Andrzej pojawiał się na premierach w Teatrze Narodowym z Kamilą, nikt nie przepuszczał, że coś ich może łączyć.
Ronnie Wood, 62 letni gitarzysta Rolling Stones, przeżywa również miłość i młodość na nowo.
Artysta od kilku miesięcy spotyka się z 20-letnią rosyjską kelnerką, Ekateriną Iwanową. Para poznała się w jednej z londyńskich restauracji, gdzie Jekaterina pracowała. Ronnie tak zwariował na punkcie swojej ukochanej, że telefonicznie rozstał się z swoją żoną.
Jednak “perełką” jest Morgan Freeman, który zamierza poślubić swoją przybraną wnuczkę. Aktor romansuje o 45 lat młodszą Edena Hines. Freeman próbował  przez wiele lat ukryć romans ze E'Deną.
Kilka lat temu Morgan zabrał ją do eleganckiej restauracji gdzie upił ją winem. Po kolacji poszli do pokoju hotelowego, gdzie aktor próbował zmusić ją do seksu. Mimo, że sprawa, że się powtarzała, Morgan zdołał ją zatuszować. Jednak Edena w końcu odwzajemniła uczucie i teraz para jest z sobą od kilku tygodni na dobre. Morgan właśnie jest w trakcie rozwodu. 
Gdy młoda dziewczyna zakochuje się w starszym mężczyźnie, często stoi za tym potrzeba posiadania ojca, opiekuna, kogoś, kto bezpiecznie wprowadzi ją w dorosły świat. Wiele takich dziewcząt albo nie miało w ogóle ojca, albo bardzo słaby z nim kontakt. Jednak nie chodzi tutaj tylko o szukanie opiekuna, a co z seksem?


Niemal wszyscy seksuolodzy twierdzą, że taki układ jest dla dziewczyny świetny - doświadczony kochanek delikatnie, bez stresu wprowadza ją w świat intymny.
A czego szuka mężczyzna w o wiele młodszej kochance? Czy tylko chodzi o jędrne ciało? A może  wbrew innym mają wiele tematów wspólnych?!
Co tak naprawdę łączy te pary? Czy przez to, że są Ci mężczyźni posiadają status gwiazdy, myślą, że wszystko im się upiecze?