Jeżeli myślisz, że Sarah Jessica Parker truła się nikotyną prawie 6 lat grając w Seskie w wielkim mieście -jesteś w błędzie. Choć filmowa Carrie paliła jak smok, aktorka używała na planie beznikotynowych papierosów „Honeyrose”. Papierosy te są naturalnym produktem, często wykorzystywanym przez aktorów przy rolach wymagających palenia. 
Wchodzące w skład mieszanki zioła działają kojąco na układ dróg oddechowych; jednocześnie działając wykrztuśnie i regenerująco na oskrzela i płuca. Badania kliniczne wykazały wysoką skuteczność papierosów ziołowych. produkt naturalny, który jest: bez tytoniu i nie uzależnia. Papierosy ziołowe są wykonane ze specjalnie dobrane mieszanki ziół takich jak płatków róży, liści prawoślazu, czerwone kwiaty koniczyny, miodu i soku jabłkowego.

Takie papierosy nie tylko, są zdrowsze ale także pomagają pozbyć się nałogu - jak papierosy “Profit” dostępne w Polsce. Cieszą się one duża popularnością w Rosji, na Ukrainie, w Izraelu oraz w Państwach Nadbałtyckich.
Często uzależnienie związane jest nie tylko z nikotyną ale i z samym odruchem, przyzwyczajeniem trzymania papierosa, który kojarzy się palaczowi z kawą, imprezą, czy momentem dnia. W takim przypadku łatwiej nam będzie wpierw wyeliminować nikotynę, nadal. mogąc pozwolić sobie na czynność palenia.

Po promowaniu butów Manolo Blanika, torebek Hermesa, popularyzacja papierosów wśród kobiet to akurat najmniejsza chluba serialu. Nie da się ukryć, że papieros jest dopełnieniem image’u Carrie Bradshaw, jak kiedyś Lauren Bacall czy Marleny Dietrich. Pomimo, iż nałóg Carrie jest piętnowany przez trzy pozostałe bohaterki serialu, niezbyt zniechęca to widzów.

Co ciekawe Show “Seks w wielkim Mieście” dostał nagrodę PRISM, dawaną produkcjom telewizyjnym i filmowym, które “odpowiednio” pokazują nałogi i ich szkodliwość. Sama Parker, obierając nagrodę, powiedziała, że gra między innymi kobietę uzależnioną od papierosów. Parker stworzyła jednak postać, której nawet najgorszy nałóg zamienia się w zmysłowy akcent.
Skoro jednak jak to w telewizji nałóg i papierosy nie są prawdziwe - proponujemy stawiać na zioła, a nie nikotynę! Oto nowy trend!