Dzisiaj Wigilia, dzień, w którym, komórki są zalewane sms’i typu SPAM. Z roku na rok coraz mniej wysyłamy sobie kartek świątecznych, natomiast za to nasze skrzynki mailowe czy telefony są pełne różnych życzeń „wyślij do wielu”. Z mailami to jeszcze pół biedy. Sygnał przychodzących wiadomości tekstowych, co kilka minut z głupowatymi życzeniami potrafi zepsuć świąteczną atmosferę.

W tym roku namawiamy do zrezygnowania z kiczowatych gotowców ze stron internetowych lub z archiwum w telefonie. Pokaż swoje oryginalne życzenia świąteczne! Najlepsze są te od serca, a nie kopiuj-wklej.

Tutaj publikujemy najgorsze życzenia:
"Gdy Mikołaj się dobija, otwórz szybko, daj mu w ryja"; "Przyjemnego szumu w głowie, wygodnego miejsca w rowie, no i jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem"; "Pachnącej lasem choinki, na stole wódki i szynki, wesołych kolędników, podarków bez liku, seksu na śniegu, mniej życia w biegu!".

„Pachnącej choinki, na stole wódki i szynki, Wesołych kolędników, podarków bez liku, Sexu na śniegu, mniej życia w biegu, Dużego bałwana, zabawy do rana.”

„Renifer Rudolf grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta. Wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - serdecznie życzę wesołych świąt.”

„100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości, życzy...”

Wesołych Świąt życzy ekipa Trendz.pl

Send your own ElfYourself eCards