Czy ktoś pamięta pierwsze imprezy Rave w Polsce ? Kultowi dziś DJ's tacy jak MK FEVER czy Dreddy królowali na parkietach warszawskich Filtrów, sopockiego Sfinksa czy krakowskich Krzysztoforów.

Atmosfera nowości związana z wzbogaconą o beat muzyką elektroniczną była oszałamiająca. Pierwsze lata tzw. imprez techno kształtowały osobowość i odporność na używki wielu z nas. To okres, który promował indywidualizm i gloryfikował psychodelię. To również czas, w którym kształtowała się nowa Polska. Okres niezwykle ważny, który już teraz należy analizować. Zapraszamy Was do dzielenia się wspomnieniami z imprez z tego okresu. Piszcie, gdzie bywaliście i jakich odmian muzyki elektronicznej słuchaliście.

Pretekstem do wspomnień okazuje się powrót trendu związanego z estetyką Rave. Modę, która wraca na fali popularności estetyki lat 90., promuje w wiosennej kolekcji na rok 2014 marka UNIF.

Neonowa kolorystyka, charakterystyczne plastikowe dodatki, wyraziste obuwie. Wszystko to zdaje się krzyczeć. Co ciekawe, przetworzone przez filtr współczesności nie wydaje się kiczowate.

To styl, który będzie królował w 2014. Przewidujemy, że wraz z rozwojem tego trendu zaczniemy wracać na parkiety, uczestnicząc w imprezach techno w starym stylu. Nie zabraknie gwizdków, ostentacyjnych fryzur a la Prodigy i oryginalnych okularów. Trend, który należy lansować już podczas tegorocznych imprez karnawałowych.

Czy na tych imprezach będziemy słuchać dźwięków Happy Hardcore i Trans ?

Kolekcja UNIF podpowiada nam, jak należy dobierać dodatki. Zachęcamy do zakupów i zaopatrzenia się w przynajmniej jedną kreację z wiosennej kolekcji UNIF. To będzie przełomowy rok. Wraca kultura rave.