Vapowanie to delektowanie się smakiem liquidów, czyli subtancji zawierających preparaty zapachowe i opcjonalnie nikotynę.
To proces, któremu poddaje się coraz więcej byłych palaczy i nowych wielbicieli e-papierosów.

Nie należy go jednak mylić z paleniem tradycyjnych papierosów. To proces, który nie powoduje wydzielania rakotwórczych substancji smolistych i przypomina delektowanie się shishą lub cygarem.
E-papierosy wkraczają w zupełnie inny etap. Po okresie prób i błędów na rynku pojawiły się marki oferujące najwyższej klasy liquidy i designerskie oraz trwałe urządzenia do palenia.
Absolutnym liderem jest firma Belvene, która niczym Apple tworzy gotowe produkty, nie wymagające zbędnych zabiegów.

E-papierosy Belvene to nawiazujący do tradycyjnych marek papierosowych design i unikalne doświadczenie obcowania z najwyższej klasy dymkiem.
Osobiście raczyłem się nimi w otoczeniu perły Dolnego Śląska. W Pałacu Brunów, który okazał się świetnym miejscem do przemyśleń i kontemplacji w towarzystwie e-papierosów Belvene.

Widziałem zaciekawienie innych bywalców tego miejsca, którzy korzystali z tradycyjnych urządzeń. Zaskoczyło ich opakowanie łudząco przypominające luksusowe pudełko na papierosy i sam papieros.
Belvene to produkt, który pozwala delektować się najwyższej jakości liquidami bez angażowania się w żmudny proces ich wlewania. Dodajmy, proces, któremu często towarzyszy irytujące brudzenie rąk czy mebli.

Olejki zawarte w elektronicznych elektronicznych papierosach Belvene oparte są na naturalnych ekstraktach. Marka oferuje tradycyjny smak, zwany Original, istnieje także kompozycja ekstraktu tytoniu ze smakiem naturalnej mięty – Mint. Belvene proponuje ponadto beznikotynowy e-papieros o aromacie truskawkowym. Nowe smaki, które są dostępne na rynku od lipica to Vanilla, Menthol i Cherry.

To produkt, który podobnie jak komputery czy tablety Apple jest gotowy. Pozwala delektować się optymalnymi smakami dostosowanymi do naszych potrzeb i daje najwyższej klasy doznanie obcowania ze świetnym, designerskim gadżetem. Rekomendacja trendz.pl

Więcej na:

http://www.belvene.com/