Musujący szampan w wysokim kieliszku – do tego wszyscy są przyzwyczajeni. By poczuć wspaniałe, letnie orzeźwienie i jednocześnie doskonale bawić się pijąc to wyjątkowe wino, marka Moët & Chandon proponuje Summer Bubbles. Summer Bubbles to doskonała możliwość połączenia najsmaczniejszych owoców z szampanem, serwowanym w atrakcyjny i elegancki sposób.  

Szampan z owocami takimi jak truskawki, maliny, ananas, kiwi czy gruszka, to idealne połaczenie, szczególnie w ciepłe letnie popołudnia i wieczory. Zapewnia doskonałe, soczyste orzeźwienie i wyjątkowe doznania, uwodząc smakiem podniebienie. Owoce są również wyśmienitym, rozkosznym akcentem, który dopełnia zakończenie lampki wspaniałego szampana. 

Stąd właśnie wywodzi się nowy pomysł marki Moët & Chandon na podanie tego eleganckiego trunku. Summer Bubbles to kieliszek szampana Moët & Chandon Imperial, serwowany w nowy, unikalny sposób – wyjaśnia Marcin Chyliński, brand manager Moët & Chandon. Na kieliszku napełnionym szampanem, zostaje umieszczona specjalna złota kulka-bąbelek, ukrywająca miłą niespodziankę. Po otwarciu, kulka odsłania swoją słodką zawartość – zamrożony lub świeży owoc, który po wrzuceniu do kieliszka szampana, powoduje dodatkowe musowanie wina. 

Letnia promocja marki Moët & Chandon Discover The Summer Moët Bubbles Fruity dostępna jest przez całe lato w wybranych ogródkach letnich zlokalizowanych przy najlepszych restauracjach i kawiarniach. Jest to też wspaniała inspiracja dla każdego - aby przywołać ciepłe wspomnienia wyjątkowych chwil, wystarczy sięgnąć po dobrego szampana oraz letnie owoce