Konkurs związany z Projektem Dizajn dobiegł końca. Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Kto był gościem I edycji "Projektu Dizajn?" brzmi Ramon Benedito.

Poniżej prezentujemy listę zwycięzców:

Irina Pashik
irinap@interia.pl

Grzegorz Samsel
gsamsel@interia.pl

Monika Krasowska
mkrasowska@poczta.fm

Liliya Slobodyan
liliyas@o2.pl

Aneta Ĺempicka
alempicka@o2.pl

Agata Jóźwiak
ajozwiak1@gazeta.pl

Małgorzata Tarka
mtarka2@gazeta.pl

Barbara Mikul
bmikul@gazeta.pl

Agata Lejman
alejman@poczta.fm

Marta Cudna
mcudna@poczta.onet.pl


Uwaga! Proszę o przesłanie kolejnego maila na konkurs@trendz.pl z informacją czy chcą państwo zaproszenie na wydarzenie w Warszawie czy w Krakowie!

Dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!