Już od połowy grudnia Hennessy X.O Mathusalem jest dostępny w delikatesach Alma, w Centrum Handlowym Promenada w Warszawie. 
Jego cena to 55 000 pln. To jedyna tak butelka koniaku w Polsce.

Hennessy X.O Mathusalem to pierwszy koniak Hennessy X.O (Extra Old)  zaprezentowany w 6 litrowej ekskluzywnej butelce, stworzonej na podstawie projektu z 1947 roku. 
Oryginalną i legendarną formę karafki stanowią przepiękne zdobienia przedstawiające kiście winogron.  Każdy z 6-litrowych flakonów Hennessy X.O  został umieszczony w ekskluzywnym, ręcznie robionym kufrze. Unikatowa walizka stworzona została z wytłaczanej  skóry cielęcej, a jej szary odcień połyskuje metalicznym blaskiem. Specjalne narzędzie dodatkowo umieszczone w kufrze pomoże perfekcyjnie zaserwować ten niezwykły trunek stworzony w limitowanej serii 300 sztuk.  Niezwykłe połączenie bogatej tradycji, wysublimowanego smaku i luksusu sprawia, że  Hennessy X.O Mathusalem jest czymś absolutnie wyjątkowym zarówno dla koneserów wybitnych dzieł sztuki jak i wielbicieli koniaku Hennessy. 
Kompozycja Hennessy X.O składa się z około 100 destylatów, o wieku dojrzewania do 30 lat w nowym beczkach. Hennessy X.O jest harmonijny i elegancki, męski i szczodry. Koniak posiada bogaty, mocny i właściwie wyrównany aromat, z przewagą dębu i czarnego pieprzu.
Hennessy X.O jest idealny do spożycia w formie czystej lub z lodem, doskonały w połączeniu z cygarem.