Palenie to paskudny nałóg. Drogi i śmierdzący a do tego passe. W seksie w wielkim mieście pokazywana była palaczka Carrie Bradshaw, jednak te papierosy były udawane – ziołowe. Dla prawdziwych nałogowców istnieje jednak elegancka alternatywa, która pomoże w stopniowym zmniejszaniu dawki nikotyny i w rezultacie odstawieniu papierosów na zawsze. Najbardziej renomowaną firma produkującą e-papierosy i dostępna na polskim rynku jest ColinsS. Oto jak wita nas ich strona:

Oto kilka pytań, jeżeli na któreś z nich odpowiesz twierdząco, to ColinsS™ e-papieros jest właśnie dla Ciebie! Czyli jesteś właściwą osobą we właściwym miejscu!

Czy po prostu lubisz palić papierosy?
Czy wychodzisz na papierosa na zewnątrz, jeżeli, akurat tam gdzie przebywasz nie możesz swobodnie zapalić i robisz to bez względu na pogodę i porę roku?
Czy przeszkadza Ci woń papierosowa Twoich ubrań?
Czy przeszkadza Ci woń tytoniu na dłoniach?
Czy lubisz prowokować i wyróżniać się w towarzystwie lub w społeczeństwie?
Czy lubisz nowe gadgety dostępne na rynku?
Czy lubisz być trendy - na czasie z tym, co aktualnie modne?
Czy masz lubisz i/lub chcesz zadbać o swoje zdrowie?
Czy niby możesz nie palić, ale brakuje Ci rytuałów związanych z paleniem np. poranna kawa, spotkanie ze znajomymi, rozmowa telefoniczna itp.?

Wydawałoby się, że taki papieros to spory wydatek. Zestaw startowy i likwor do nasączania specjalnych kartridży to koszt rzędu 300 złotych, kupując dwa papierosy (na przykład na elegancki prezent dla innego palacza) możemy znacznie zaoszczędzić. Jednak co to za koszt dla prawdziwego nałogowca wypalającego dziesięć paczek miesięcznie? Inwestycja szybko się zwraca, zwłaszcza, że nie musimy już częstować innych nałogowców. Są dostępne z dwujęzyczną instrukcją po angielsku i po polsku. Najpopularniejsze kolory to biały, czarny i wiśniowy.

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.colinss.com.pl , można tu znaleźć informacje, gdzie zakupić modnego papierosa osobiście ale i sklep internetowy, gdzie możemy dokonać zakupu. Firma wystawia też swoje produkty na Allegro