Zapraszasz znajomych na domówkę? Chcesz ich zaskoczyć? Nic prostszego. Niedawno pojawiły się na rynku polskim oryginalne stojaki na wino, które na pewno zrobią wrażenie wyeksponowane na domowej imprezce. Otóż pierwszy z nich to łańcuch z zespawanymi ogniwami, które dzięki odpowiedniemu wyważeniu są w stanie utrzymać butelkę wina. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że butelka unosi się w powietrzu. Jednakże jest to tylko złudzenie, które fascynuje dzięki pomysłowemu wykonaniu. 
Kolejnym ciekawym i alternatywnym stojakiem jest wykonany z trwałego plastiku ludzik, który znajduje się w pozycji leżącej, zaś w jego głowę wsadza się szyjkę od butelki. W tym przypadku oryginalność również zawdzięczamy odpowiedniemu wyważeniu całego stojaka.

Piwo także może się poszczycić kilkoma gadżetami, które umilają nam spożywanie tegoż trunku. Na przykład składany kufel do piwa, który można złożyć jak harmonijkę. Po złożeniu powstaję mały krążek, który można ze sobą wszędzie zabrać wkładając go do kieszeni czy też torebki.

Istnieje także ciekawa zabawka jaką jest klucz do piwa. Przy odrobinie pomysłowości i poczuciu humoru pozwala on nam na zabłyśnięcie na każdej imprezie. Można urządzać pokazy przed znajomymi i zaimponować im balansowaniem butelką na koniuszku palca. Tak jak w poprzednich gadżetach cały fenomen tegoż przedmiotu tkwi w odpowiednim wyważeniu. Poza funkcją rozrywkową klucz służy także jako otwieracz. Jest zatem praktyczny i zabawny, co na pewno przyniesie wam wiele zabawy na każdym towarzyskim spotkaniu