Kilka dni temu pisaliśmy o tym jak Megan Fox brutalnie skrzywdziła fana. W Londynie podczas imprezy nastolatek dał kwiatka aktorce, jednak ona odmówiła. Na zdjęciach zrobionych przez fotografików gwiazda ma bardzo skwaszoną minę, która jakby mówiła do ochroniarzy, aby się pośpieszyli. Sprawa się zrobiła bardzo głośna, a sama Megan próbuje się bronić jak tylko może. W wywiadzie dla Collider.com przekonywała nas, że nie miała pojęcia co się wtedy działo. Jak tylko dowie się jak chłopiec się nazywa, natychmiast wyśle do niego osobiście liścik z przeprosinami.
Od razu po tym firma fotograficzna Kodak zaproponowała $5,000 dla osoby, która zidentyfikuje chłopca. Zgłosiła się osoba, która uważa że jest kolegą na Facebooku chłopca ze zdjęcia. Według informatora jest on 11 letnim Brytyjczykiem o imieniu Harvey.
Co ciekawe w danych na Facebooku pisze, że urodził się w 1983 roku. Ale prawda jest taka, że jak masz poniżej 13lat to musisz okłamać, aby dostać się do Facebooka. Nie wiem jednak czy Megan Fox lubi chłopców którzy kłamią o swoim wieku.
W galerii jest kilka zdjęć z Facebooka z profilu Harviego sami oceńcie czy to jest ten sam nastolatek?