Marka CIN&CIN pojawia się zawsze tam, gdzie styl i prestiż łączą się z wyborną zabawą i wyrafinowaną przyjemnością. Tym razem CIN&CIN sponsorował koncert jednej z największych gwiazd światowej muzyki rozrywkowej Eltona Johna. Wydarzenie odbyło się w ostatnią niedzielę maja br. na Stadionie Polonii w Warszawie.

W ten wyjątkowy wieczór delektując się wybornym winem musującym CIN&CIN Rose, można było podziwiać występ znanego piosenkarza, kompozytora oraz pianisty Sir Eltona Johna. 
Ten legendarny artysta odwiedził Polskę w ramach trasy koncertowej zatytułowanej "Rocket Man Greatest Hits Tour". Była to już kolejna jego wizyta w naszym kraju. Idol rozpoczął koncert punktualnie o godz.19.00. - Witaj Polsko, witaj Warszawo, jestem zły z powodu pogody, ale obiecuję, że będziemy się świetnie bawić - powiedział na powitanie do witającej go entuzjastycznie pomimo ulewnego deszczu publiczności. Wspaniały muzyk i wielka gwiazda światowego show - biznesu wykonał ponad dwadzieścia pięć utworów. Wśród nich nie zabrakło jego największych przebów m.in.: „I’m Still Standind”, "Rocket Man", "Sorry Seems To Be The Hardest Word", "Tiny Dancer" czy "Candle in the Wind". Na zakończenie, trwającego ponad dwie godziny koncertu goście usłyszeli "Circle of the Life" - wielki przebój ze ścieżki dźwiękowej do "Króla Lwa" oraz piosenkę "Your Song".

Wino musujące CIN&CIN dodało całemu wydarzeniu wyjątkowej oprawy. Musujące bąbelki wprowadziły gości w wyborny nastrój, który towarzyszył im zarówno podczas koncertu jak i na wieczornym after party z udziałem najlepszych DJ’ów. Na wydarzeniu obecni byli przedstawiciele i goście ze świata show businessu, mody oraz sportu. Swoją obecnością imprezę zaszczycili m.in.: Augustin Egurolla, Marek Kościkiewicz, Irena Szewińska, Tomasz Barański.
Marka CIN&CIN zaprasza do odwiedzenia serwisu: www.OdkrytePragnienia.pl