1 marca 2014 roku pojawiło się nowe, ciekawe miejsce na mapie Warszawy - Butik „Moda Kreatywna”. Asortyment w „Kreatywnej” jest wszechstronny od odzieży po produkty do pielęgnacji ciała. Wszystkie produkty łączy wspólny pierwiastek - są stworzone przez lokalnych twórców i projektantów.

Butik powstał z myślą o potrzebach klientów. Wiele produktów polskich projektantów jest dostępnych w sklepach internetowych, natomiast klient wybierając asortyment przez Internet, nie ma możliwości przymierzenia, sprawdzenia jakości i faktury danego produktu. Coraz częściej w Warszawie są organizowane targi modowe - imprezy jedno-, dwudniowe, gdzie istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z asortymentem. „Moda Kreatywna”  jest stacjonarnym sklepem otwartym cały tydzień, więc klient nie musi dopasowywać swojego grafiku pod dane wydarzenie modowe, lecz kiedy ma czas, nastrój i ochotę na nową rzecz w szafie.

Lena Różycka, stylistka, założycielka butiku: „Coraz więcej ludzi zaczyna interesować się modą od polskich projektantów, ale często słyszę opinię „Ubrania od projektantów są drogie..”. Naszym celem jest uświadomienie klientom, że ta teoria jest mylna i udowodnienie, że ubrania od młodych projektantów są dobrej jakości, mają oryginalne kroje i przede wszystkim są na każdą kieszeń. Lepiej jest dokonać zakupu w takiej samej cenie od projektanta niż z sieciówki, a przy okazji wesprzeć lokalne, polskie biznesy".

Jakich projektantów można znaleźć w butiku „Moda Kreatywna”: Hi, Madisso, Potyra Design, Malinowe pole, Mulholland life, A&M design, La Mia, Modern Time.

Jeśli jesteś zmęczona zakupami w wielkich zatłoczonych galeriach i sieciówkach, szukasz czegoś oryginalnego na prezent, a przede wszystkim stawiasz na jakość produktów, to miejsce jest dla Ciebie. Przy wizycie każdy klient ma okazję skorzystać bezpłatnie z indywidualnej konsultacji stylistycznej.

 

Butik Moda Kreatywna

Ul. KEN 36, lok.116

Otwarty od poniedziałku do piątku (11.00-19.00), sobota (11:00-17:00)