Właśnie rusza kolejna edycja konkursu SHAKE IT UP stworzonego specjalnie z myślą o miłośnikach miksologii!

shakeitup2Zamieszaj mocno i wstrząśnij barem w 2 edycji SHAKE IT UP! Już drugi rok z rzędu marka ABSOLUT poszukuje nowych talentów barmańskich. Aby wziąć w niej udział, wystarczy nakręcić komórką lub kamerą krótki filmik z shakerami, muddlerami i strainerami w ruchu! Wszyscy pasjonaci mają szanse na udział w warsztatach oraz na walkę o nagrodę główną, czyli wyjazd do Akademia Pro Absolut w Ahus!

EKSKLUZYWNE WARSZTATY DLA 150 WYBRAŃCÓW
Z GWIAZDAMI ŚWIATOWEGO BARMAŃSTWA
Doświadczeni laureaci poprzedniej edycji konkursu: Kacper Parchotiuk, Krzysztof Jędrysik, Kuba Słowicki
i Maciek Szymański wyłonią 150 wybrańców, którzy zostaną wysłani na ekskluzywne warsztaty z niezwykle doświadczonymi specjalistami w branży barmańskiej.
Specjalnie na zaproszenie marki ABSOLUT do Polski przyjeżdża Harry Besant – konsultant i ekspert londyńskiej sceny on tradowej, wielokrotnie nagradzany, jedyny menager który dwa lata z rzędu wygrał nagrodę Bar of the Year przyznawaną przez magazyn Time Out. Pracował między innymi dla Mas Café w Notting Hill, Light Bar St Martins Lane,
w barze Rockwell w hotelu Trafalgar oraz w Lonsdale. Kolejnym gościem specjalnym jest Joe Stokoe
– obecnie ekspert miksologii i barman, który ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi barami, m.in. Quo Vadis, ECC i The Box w Nowym Jorku, a także Milk and Honey oraz Trailer Happiness w Londynie. Był wielokrotnym zwycięzcą w ważnych światowych konkursach, m.in.: Appleton Bartender of the Year rum challenge w 2009 oraz Class Bar Manager w 2009 roku.  To właśnie pod okiem gości specjalnych, najlepszych światowych barmanów oraz Maćka Starosolskiego, ambasadora marki Absolut w Polsce uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami Miksologii Stosowanej. Dowiedzą się jakie koktajle serwuje się w najlepszych londyńskich barach i zdobędą wiedzę o podejściu do zawodu barmana.

WYSKOKOWY WYJAZD DO AKADEMII PRO ABSOLUT W AHUS
Trójka absolutnie najlepszych uczestników warsztatów z poszczególnych miast - Warszawa, Kraków, Poznań - oraz dodatkowo jedna, wyróżniająca się osoba zdobędą nagrodę główną, czyli wyjazd do Akademii Pro Absolut w Ahus. Dzięki temu doświadczeniu, nie tylko poznają źródło Absolut‘a, ale na pewno staną się jeszcze lepsi w sztuce miksu, by po powrocie dążyć do osiągnięcia mistrzostwa.

- Absolut zawsze stawiał na młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi. To oni tworzą ducha marki. Konkursy w ramach PROJEKTU POKOLENIE są ogromną szansą dla młodych talentów. Edukacja i stałe poszerzanie wiedzy jest bardzo istotne w profesji barmańskiej. Doskonale wiemy, jak istotne jest indywidualne podejście w miksologii, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejną odsłonę Shake It Up. Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością. Wzięło w niej udział ponad 120 talentów. To konkurs, dzięki któremu młodzi barmani nie tylko mogą dowieźć swych umiejętności podczas warsztatów, ale także zaistnieć w świecie miksologii. Szkolenia z kreatorami barmańskiej sceny są dla nich szansą na rozwój. Czterech zwycięzców czeka wspaniała nagroda - wyjazd do Akademii Pro w Ahus. Edukowanie środowisk barmańskich leży w DNA marki ABSOLUT, a Akademii Pro to najlepsze miejsce by poznać specyfikę produktów ABSOLUT’a oraz poznać świat marki – twierdzi Dorota Durakiewicz, Senior Brand Manager Absolut Vodka.

Akademii Pro Absolut to unikatowy w skali światowej projekt edukacyjny, który łączy w sobie wiedzę
o kategorii i marce oraz wprowadza w świat najnowszych trendów. Ta niecodzienna Akademia, której uczestnicy to barmani z całego świata szkolą się pod okiem znakomitych kreatorów trendów w światowym barmaństwie z Londynu i Nowego Jorku.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie Shake it Up odsyłamy na www.ProjektPokolenie.pl.
Termin rejestracji uczestników upływa 13 maja br. 


Pokaż, co potrafisz w Miksologii Stosowanej i zawalcz o wyjazd do AHUS!