12 grudnia o godz. 11.00 w Fineart’s rozpocznie się trzecia aukcja online z cyklu „Wiosna, Lato, Jesień, Zima”. Licytacje skończą się 13 grudnia o godz. 22.00

Fineart's przygotowało dla Państwa ofertę współczesnych dzieł sztuki i tzw. młodej sztuki. Wśród 65 wyselekcjonowanych obiektów znajdują się prace uznanych artystów, tj. Breslauer, Płóciennik, Shummer-Fangor, Młodożeniec, Wilkoń, Chromy, Radwan czy Szonert oraz najzdolniejszych artystów młodego pokolenia, m.in. Tycz, Kopczyński, TATAI, Slemp i Sikorski.

Do najciekawszych obiektów aukcyjnych należą sygnowana figura z brązu o wysokości 68 cm autorstwa Otto Schmidt-Hofera oraz obraz „Na rozstaju dróg”, bliżej nieznanego autora (sygn. W.Brazda), który w latach 90. był wystawiony w Domu Aukcyjnym Christie’s pod tytułem: „A horse-drawn sleigh on a winter track”.

Licytacja online odbędzie się na stronie Fineart's – http://www.fineartsah.com