Czy możliwe jest połączenie tradycji z nowoczesnym brzmieniem oraz sztuki dziennikarskiej z majstersztykiem komponowania muzycznych bitów? Kontynuując cykl muzycznej platformy komunikacyjnej Hennessy Artistry, po fantastycznym DJ’skim występie Rafała Cieszyńskiego, Agnieszki Włodarczyk oraz Oliviera Janiaka, do projektu Hennessy Artistry zaproszona została dziennikarka i prezenterka TV Odeta Moro-Figurska. Do występu przygotuje ją DJ Tenessee.

Odeta, dziennikarka rozpoznawalna również w środowisku muzycznym dzięki wieloletniej współpracy z VIVA Polska czy stacji muzycznej VH1, ma już swój artystyczny zamysł występu połączenia niestandardowych styli muzycznych z przeróżnych zakątków świata, inspirując się naczelnym hasłem THE GLOBAL ART OF MIXING.

„Nie każdy może nauczyć się miksowania muzyki, to naprawdę wielka sztuka umiejętności podzielności uwagi, wytężonego muzycznego słuchu”, mówi DJ Tenessee, u którego pilnie szkoli się Odeta.

„Muzyka była zawsze dla mnie największą pasją. Dotychczas znajdowałam się z tej drugiej strony – strony odbiorcy. Trochę się obawiam tego wyzwania, ale i szukam złotego klucza, bo łatwiej jest zaserwować muzykę ludziom, których gusta się zna, np. przyjaciołom. Niestety, ciężej jest w przypadku anonimowych odbiorców, a bardzo chciałabym, żeby wszyscy świetnie się bawili”, opowiada Odeta.

Każdy z dotychczasowych uczestników THE GLOBAL ART OF MIXING wniósł do projektu coś osobistego. Zobaczymy czym Odeta zaskoczy nas już wkrótce.

Tej nocy zagra również Dj Luke Neville oraz perkusista Dom Rocks, z formacji DJ-skiej Hed Kandi.

Znakomity muzyk i performer Dom Rocks rozpoczął swoją zawodową karierę jako członek największych orkiestr symfonicznych na świecie! Uzyskał sławę jako jeden z najlepszych perkusistów. Występy w orkiestrze nie spełniały jednak jego ambicji, dlatego po paru latach zdecydował się spróbować swoich sił w muzyce tanecznej. Dom postanowił zaprezentować swoje unikalne umiejętności na parkietach klubów całego świata, towarzysząc – wraz ze swoją perkusją – dj’om podczas imprez.