Magazyn Porter, czyli papierowe wydanie Net-a-Porter, zadebiutował w lutym bieżącego roku podczas New York Fashion Week. Szybko udowodnił, że jest w stanie konkurować z najbardziej uznanymi czasopismami w świecie mody. W premierowym wydaniu mogliśmy oglądać supermodelkę Gisele Bündchen. Teraz sklep interentowy ogłosił, że na okładce najbilższego numeru wiosna / lato 2014 znajdzie się Lady Gaga.

Zdjęcia piosenkarki wykonał duet Inez i Vinoodh, z którym pracowała przy zdjęciach i filmie do najnowszego albumu ARTPOP. Gwiazda pop została ukazana w zupełnie innym świetle. Przyzwyczailiśmy się do przerysowanej i prowokacyjnej postaci, a tymczasem na zdjęciach wygląda naturalnie I pieknie. Delikatny makijaż, proste włosy i skromne kreacje. To nowa Lady Gaga. Pytanie, która jest prawdziwa ?

Porter planuje wydać sześć magazynów w roku. Ukazała się również nowa aplikacja #IAMPORTER app, przy pomocy której czytelnicy będa mogli zamieszczać swoje zdjęcia, uzupełnione o charakterystyczne stroje czy dodatki, jak chociażby różnorodne nakrycia głowy Lady Gaga, które zaprojektował Philip Treacy.

Redaktor Magazynu Porter, Lucy Yeomans powiedziała, że chce zaoferować czytelnikom możliwość spojrzenia na prawdziwe życie gwiazd . W pierwszym numerze zaprezentowano intymne portrety Bündchen i Uma Thurman. Teraz Lady Gaga pokazała mało znane oblicze, dalekie od obrazu kontrowersyjnej gwiazdy, do którego zdążyła nas przyzwyczaić.