Zaręczyny, śluby, chrzciny, urodziny, sukcesy, rocznice czy spotkania z dawno niewidzianymi bliskimi - każdy z tych momentów potrzebuje odpowiedniej oprawy, by podkreślić wyjątkowość wydarzenia, naszą radość, wdzięczność lub życzenia.

Z myślą o tych niecodziennych chwilach stworzone zostały unikalne opakowania luksusowych wariantów Johnnie Walker, które doskonale wkomponowują się w atmosferę szczególnych chwil. 

Johnnie Walker Gold Label – złota gwiazda na świątecznym niebie
Pokój zatopiony w świetle świec, na stole czekoladowy deser, rozgrzewający chłód zimowego wieczoru. Szczęśliwe chwile, wyjątkowe wydarzenia, a dopełnieniem niezwykłej atmosfery jest niezwykła whisky – Johnnie Walker Gold Label. Kompozycja tej whisky nazywanej „szampanem wśród whisky”, stworzona została na wyjątkową okazję – by uczcić setną rocznicę zapoczątkowania dynastii Walkerów. Jej jedwabiście gładki aromat podszyty jest nutami miodowo-kremowymi z subtelną dozą dymu i suszonych owoców. Ten niebywały smak jest efektem połączenia przynajmniej 18-letnich whisky słodowych i zbożowych. By móc rozkoszować się pełnią jej smaku i zapachu, zmrożona Johnnie Walker Gold Label winna być podawana w wyjątkowych wysokich kieliszkach. Unikalne szkło jest prezentem w świątecznym opakowaniu Johnnie Walker Gold Label. Koszt butelki: ok. 220 – 250 zł. 

Johnnie Walker Blue Label – korona doskonałości. 
„Ozdoba lśniącej korony perfekcji, skarb natury i dzieło człowieka o bezcennej wartości i rzadkości” - tak o Johnnie Walker Blue Label powiedział Jim Beveridge, Master of Blending (Mistrz Kupażowania) Johnnie Walker. 
Ekskluzywna kompozycja Johnnie Walker Blue Label stworzona jest z najrzadszych whisky, pochodzących z legendarnych destylarni Szkocji. Jej wyrafinowany smak, zamknięty w numerowanej butelce wykonanej ze szkła kwarcowego, doskonale podkreśli uroczysty charakter wyjątkowych wydarzeń prywatnych czy okazji, gdy świętuje się sukces biznesowy. Złożoność i doskonałość smaku Johnnie Walker Blue Label docenia się poprzedzając każdą porcję whisky kilkoma łykami bardzo zimnej wody. Zmrożona woda oczyszcza paletę smaków i tym samym przygotowuje ją na intensywne doznania Johnnie Walker Blue Label.
Johnnie Walker Blue Label to whisky, która towarzyszy poważnym rozmowom prowadzonym w męskim gronie. Jej smak sprawia, że między uczestnikami nie ma żadnych tajemnic, a dojście do porozumienia w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie staje się znacznie prostsze. W taki oto sposób, rozwiązał swoje trudności niejeden szkocki gentleman.
Johnnie Walker Blue Label dostępny w limitowanej edycji, w ekskluzywnym ręcznie robionym, lakierowanym, wyścielonym pluszem opakowaniu będzie wyjątkowym prezentem świątecznym, który na długo pozostanie w pamięci. Koszt butelki: ok. 600 zł.

Johnnie Walker Green Label – ślady na śniegu
Zimowe spacery, mroźne policzki, skrzypienie białego śniegu pod stopami... A po powrocie rozgrzewająca szklaneczka Johnnie Walker Green Label. Natura, podróże, prawdziwie wyzwania
Johnnie Walker Green Label to wyjątkowa kompozycja stworzona wyłącznie z pojedynczych whisky słodowych (single malts), z których każda dojrzewała minimum 15 lat w dębowych beczkach. Swój niepowtarzalny charakter, świeży i lekko dymny smak ujawnia w pełni po dodaniu jednej kostki lodu. Johnnie Walker Green Label w unikalnym skórzanym opakowaniu jest doskonała do degustowania na świeżym powietrzu, podczas wypadów z przyjaciółmi, zimowych wyjazdów w góry. Koszt butelki: ok. 170 – 180 zł.